Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkołą rodzenia- piaseczno- warszawa- centrum medyczne cmp

Jak poradzić sobie z brzuchem po ciąży? Nie ma na to jednej odpowiedzi i sposobu, bo brzuch brzuchowi nierówny, a na każdy problem jest inne rozwiązanie. Co prawda powrót do figury sprzed ciąży nie jest łatwy, ale można ją odzyskać pamiętając, jakie możliwości daje współczesna medycyna i kosmetologia. Zabiegi proponowane w Klinikach La Perla potrafią z powodzeniem doprowadzić skórę i obwody do przedciążowej kondycji.

Problem po ciąży stanowi także nadmiar skóry. 9 miesięcy rozciągania skóry nie pozostaje bez znaczenia dla wyglądu kobiecego brzucha. Mimo iż z każdym dniem brzuch po porodzie staje się coraz mniejszy, ponieważ obkurczeniu ulega zarówno macica, jak i skóra, to wielu kobietom jej nadmiar pozostaje. Zależy to od predyspozycji genetycznych, wieku czy stanu skóry sprzed ciąży. By nadmiar skóry nie stał się nieestetyczną pamiątką po ciąży warto poznać zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym można pozbyć się tego problemu.
Zniwelowanie luźnej skóry i jej intensywne ujędrnienie możliwe jest dzięki zabiegowi najnowszej technologii - Ultraformer III, który za pomocą silnie skoncentrowanych ultradźwięków poddaje skórę nieinwazyjnemu liftingowi. Zabiegi z użyciem Ultraformera są szybkie i mało bolesne, a przy tym w niezwykle efektywny sposób pozwalają pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów. Metodą bardziej radykalną, polecaną przy dużym nadmiarze skóry są nici modelujące. Specjalista chirurgii plastycznej i ekspert medycyny estetycznej Kliniki La Perla - Dr Aldona Stachura poleca je do podnoszenia tkanek, które straciły swoją elastyczność po ciąży. - Wykorzystując nici można napiąć zwiotczałą skórę na brzuchu. Wprowadzenie ich powoduje szereg procesów pobudzających odbudowę skóry i zawartego w niej kolagenu, dlatego nawet po ich rozpuszczeniu skóra nie opada i nie wraca do stanu sprzed zabiegu.  –  mówi dr Stachura. Jednakże, gdy skóry jest naprawdę dużo zaleca się nici stałe, które są w stanie podtrzymać duże obszary luźnej tkanki. Najbardziej radykalnym rozwiązaniem w walce z nadmiarem skóry jest chirurgiczna plastyka powłok brzusznych. Abdominoplastyka polega na usunięciu obwisłej, luźnej skóry brzucha będącej pozostałością po ciąży. Zabieg ten pozwala na uzyskanie wysoko satysfakcjonujących efektów i całkowitego pozbycia się problemu z nadmiarem skóry, ale jest także najbardziej inwazyjny spośród nich.

Więcej informacji o Klinice La Perla: www.klinikalaperla.pl
Zapisy pod nr tel.: 784 066 278

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale