Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia- piaseczno- warszawa- centrum medyczne cmp

Jak poradzić sobie z brzuchem po ciąży? Nie ma na to jednej odpowiedzi i sposobu, bo brzuch brzuchowi nierówny, a na każdy problem jest inne rozwiązanie. Co prawda powrót do figury sprzed ciąży nie jest łatwy, ale można ją odzyskać pamiętając, jakie możliwości daje współczesna medycyna i kosmetologia. Zabiegi proponowane w Klinikach La Perla potrafią z powodzeniem doprowadzić skórę i obwody do przedciążowej kondycji.

Wielu kobietom pozostają po ciąży nadprogramowe kilogramy, często nie udaje się ich pozbyć od razu po porodzie. Wiele kobiet decyduje się, więc by rozpocząć odchudzanie, jednakże skóra po urodzeniu dziecka nie jest tak jędrna i elastyczna jak dawniej, a sama walka z nadprogramowymi kilogramami także nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto wspomóc ją profesjonalnymi zabiegami. Do Polski trafiła właśnie przełomowa technologia, którą pokochały już Gwiazdy na całym świecie – SculpSure! Urządzenie pozwala na redukcję 25% tkanki tłuszczowej w zaledwie 25 minut. SculpSure wykorzystuje wiązkę lasera diodowego, który nieodwracalnie niszczy komórki tłuszczowe. Pierwsze efekty zauważalne są już w kilka tygodni po zabiegu, gdyż organizm samoistnie pozbywa się zniszczonych komórek. Ten zabieg jest idealnym rozwiązaniem w przypadku opornej tkanki, zwłaszcza na brzuchu, boczkach czy tzw. „bryczesach”. Jest to niewątpliwy hit tego sezonu!

Zaawansowanym, wielofunkcyjnym urządzeniem służącym odchudzaniu i modelowaniu sylwetki jest także Accent. Zastosowana w nim technologia łączy w sobie fale ultradźwiękowe, drenaż limfatyczny, laser diodowy oraz unipolarną fale radiową. Ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe, a fale radiowe przyspieszają metabolizm usuwając tym samym z organizmu uwolniony tłuszcz. Dla najlepszych efektów zaleca się stosowanie w seriach po 4-8 zabiegów, dzięki czemu kondycja skóry zostanie poprawiona, cellulit zredukowany, a obwody widocznie mniejsze.

Wygląd ciała po ciąży jest jednym z największych zmartwień wielu  przyszłych mam. Idealnie więc byłoby zacząć pielęgnację ciała jeszcze przed ciążą, by zminimalizować ryzyko skutków ubocznych, jakie niesie za sobą ciąża dla ciała kobiety. Odzyskanie figury po ciąży może trochę potrwać, ale nie jest niemożliwe. Okres ciąży, jak i karmienia piersią jest przeciwwskazaniem dla większości zabiegów, ale warto przez cały ten czas dbać o swoją skórę m.in. korzystając z rytuałów SPA, które oprócz skóry idealnie wpłyną także na stan ducha w tym specjalnym dla kobiety czasie.

Więcej na: www.klinikalaperla.pl

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale