Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia- piaseczno- warszawa- centrum medyczne cmp

Rożek w pierwszym okresie macierzyństwa ułatwia kontakt z dzieckiem i daje mu, tak potrzebne w tym czasie, poczucie bezpieczeństwa. Dlatego między innymi warto dopisać go na listę rzeczy, które powinny znaleźć się w naszej wyprawce.

Rożek to niezwykle praktyczne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka. Pamiętajmy bowiem, że bez względu na okoliczności i porę roku, dla maluszka ważne jest, by było mu ciepło i by go tulono. Owinięty miękkim materiałem ma wtedy poczucie komfortu. Zawinięty w rożek czuje się bezpiecznie, jest spokojny, dzięki temu lepiej śpi. Ma wtedy rączki i nóżki blisko tułowia, czyli podobnie jak w ostatnich miesiącach, gdy był jeszcze w brzuchu mamy.
Poza tym rożek doskonale nadaje się do karmienia, noszenia dziecka i przytulania. Daje opiekunom większy komfort i ułatwia pierwszy kontakt z niemowlakiem. To jest szczególnie ważne na początku, kiedy mama i tata „uczą się” i poznają swoje maleństwo. Tym bardziej, że poprzez częste przytulanie tworzy się szczególna więź pomiędzy dzieckiem a rodzicami, którą należy pielęgnować od samego początku. Poza tym dotyk działa antystresowo i koi nerwy maluszka, a to w pierwszych miesiącach życia jest niezwykle istotne.
Przy ich zakupie należy jednak zwrócić uwagę, by były one wykonane z wysokiej jakości materiału. Tak jak rożki Ceba Baby. Produkty te zrobione są z miękkiej, przyjaznej dla delikatnej skóry bawełny (100% bawełny). W środku znajdziemy ocieplenie z włókniny i kieszeń na wkład, który można wyjąć. Posiadają też wygodne zapięcie na rzep. Poza tym wykończone są subtelną lamówką i haftowanym, miłym dla oka obrazkiem.

Cena rożna Ceba Baby od ok. 37 złotych brutto.
Wymiary: po rozłożeniu: 78 x 78 cm, tylna kieszeń: 25 x 50 cm
Więcej na Ceba Baby
 
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale