Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia- piaseczno- warszawa- centrum medyczne cmp

Rożek w pierwszym okresie macierzyństwa ułatwia kontakt z dzieckiem i daje mu, tak potrzebne w tym czasie, poczucie bezpieczeństwa. Dlatego między innymi warto dopisać go na listę rzeczy, które powinny znaleźć się w naszej wyprawce.

Rożek to niezwykle praktyczne rozwiązanie, przydatne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia dziecka. Pamiętajmy bowiem, że bez względu na okoliczności i porę roku, dla maluszka ważne jest, by było mu ciepło i by go tulono. Owinięty miękkim materiałem ma wtedy poczucie komfortu. Zawinięty w rożek czuje się bezpiecznie, jest spokojny, dzięki temu lepiej śpi. Ma wtedy rączki i nóżki blisko tułowia, czyli podobnie jak w ostatnich miesiącach, gdy był jeszcze w brzuchu mamy.
Poza tym rożek doskonale nadaje się do karmienia, noszenia dziecka i przytulania. Daje opiekunom większy komfort i ułatwia pierwszy kontakt z niemowlakiem. To jest szczególnie ważne na początku, kiedy mama i tata „uczą się” i poznają swoje maleństwo. Tym bardziej, że poprzez częste przytulanie tworzy się szczególna więź pomiędzy dzieckiem a rodzicami, którą należy pielęgnować od samego początku. Poza tym dotyk działa antystresowo i koi nerwy maluszka, a to w pierwszych miesiącach życia jest niezwykle istotne.
Przy ich zakupie należy jednak zwrócić uwagę, by były one wykonane z wysokiej jakości materiału. Tak jak rożki Ceba Baby. Produkty te zrobione są z miękkiej, przyjaznej dla delikatnej skóry bawełny (100% bawełny). W środku znajdziemy ocieplenie z włókniny i kieszeń na wkład, który można wyjąć. Posiadają też wygodne zapięcie na rzep. Poza tym wykończone są subtelną lamówką i haftowanym, miłym dla oka obrazkiem.

Cena rożna Ceba Baby od ok. 37 złotych brutto.
Wymiary: po rozłożeniu: 78 x 78 cm, tylna kieszeń: 25 x 50 cm
Więcej na Ceba Baby
 
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale