Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_18433697_900x300.png

Pierwsza wizyta noworodka w przychodni może budzić twoje obawy. Po pierwsze, jaką przychodnię wybrać? Po drugie, kiedy trzeba pójść z dzieckiem na pierwszą wizytę? No i wreszcie po trzecie, jak się do niej dobrze przygotować? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Pacjentów nie obowiązuje rejonizacja, więc to od rodziców zależy, gdzie będzie leczone ich niemowlę. Przed skończeniem przez dziecko czterech tygodni życia powinniście dokonać wyboru przychodni. Jeśli zrobicie to później, nie przyjdzie do was położna i pediatra (wizyty odbywają się w pierwszym miesiącu życia dziecka). Wybór przychodni możecie zgłosić telefonicznie, a położna podczas wizyty patronażowej wypełni z wami deklarację. Jednak w niektórych przychodniach deklarację trzeba złożyć osobiście wcześniej. Wtedy może to zrobić tata dziecka (zapytajcie, jakie dokumenty powinien ze sobą przynieść). Możesz zapisać dziecko do przychodni państwowej lub prywatnej (niepaństwowe placówki, które podpisały umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, będą przyjmowały dziecko bezpłatnie, nie będziesz także płacić za obowiązkowe szczepienia). O opinię na temat przychodni możesz poprosić ginekologa jeszcze przed porodem albo zapytać przyjaciółki. Na pewno polecą ci zaufanych lekarzy.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale