Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

podróż z niemowlakiem- bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia- centrummedyczne cmp

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że w dłuższą podróż można się wybrać tylko ze starszym dzieckiem. Przeświadczenie o tym zmieniało się w miarę wprowadzania kolejnych ułatwień w pielęgnacji noworodka, organizacji jego żywienia poza domem oraz zasad bezpiecznego przewożenia. Obecnie w podróż – nawet daleką – można zabrać dziecko w każdym wieku. Jednak dalszy wyjazd z niemowlęciem (szczególnie z noworodkiem) dobrze jest poprzedzić konsultacją z lekarzem. Poza aktualnym stanem zdrowia dziecka oceni on, czy cel podróży i planowany czas jej trwania, rodzaj środka lokomocji i oferowane warunki podróżowania pozwolą zapewnić dziecku odpowiednią pielęgnację i karmienie. Niemowlę i małe dziecko jest bardziej narażone na różne zakażenia i ich konsekwencje. Szczególnie groźne może być odwodnienie, dlatego zawsze sprawdź, czy w miejscu, do którego wyjeżdżasz, będziesz mogła/mógł skorzystać z opieki lekarskiej.
Planując wyjazd za granicę z dzieckiem w każdym wieku, kilka miesięcy wcześniej skonsultuj się z lekarzem. Zapytaj go o zalecane w takiej sytuacji szczepienia oraz zasady ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale