Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

podróż z niemowlakiem- bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia- centrummedyczne cmp

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że w dłuższą podróż można się wybrać tylko ze starszym dzieckiem. Przeświadczenie o tym zmieniało się w miarę wprowadzania kolejnych ułatwień w pielęgnacji noworodka, organizacji jego żywienia poza domem oraz zasad bezpiecznego przewożenia. Obecnie w podróż – nawet daleką – można zabrać dziecko w każdym wieku. Jednak dalszy wyjazd z niemowlęciem (szczególnie z noworodkiem) dobrze jest poprzedzić konsultacją z lekarzem. Poza aktualnym stanem zdrowia dziecka oceni on, czy cel podróży i planowany czas jej trwania, rodzaj środka lokomocji i oferowane warunki podróżowania pozwolą zapewnić dziecku odpowiednią pielęgnację i karmienie. Niemowlę i małe dziecko jest bardziej narażone na różne zakażenia i ich konsekwencje. Szczególnie groźne może być odwodnienie, dlatego zawsze sprawdź, czy w miejscu, do którego wyjeżdżasz, będziesz mogła/mógł skorzystać z opieki lekarskiej.
Planując wyjazd za granicę z dzieckiem w każdym wieku, kilka miesięcy wcześniej skonsultuj się z lekarzem. Zapytaj go o zalecane w takiej sytuacji szczepienia oraz zasady ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale