Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_8573506_900x300.png

Podróż z dzieckiem to dla każdej mamy- kierowcy nie lada wyzwanie, zwłaszcza w trudnych, zimowych warunkach. Jest takie powiedzenie, że małe dzieci stwarzają małe problemy, a duże dzieci - duże problemy, ale w przypadku jazdy samochodem, zwłaszcza zimą, przy jednych i przy drugich problemy są takie same. Dziecko, małe czy duże, chce w podróży jeść, pić, spać, bawić się i należy mu to bezkonfliktowo zorganizować. Czy niemowlę na tylnym siedzeniu będzie płakać, czy przedszkolak marudzić i domagać się matczynej uwagi – efekt jest ten sam – rozproszenie uwagi kierowcy, które na drodze, zwłaszcza zimą, jest zawsze niebezpieczne. Dlatego też podróżując z dzieckiem, warto zadbać o parę rzeczy, które mogą pomóc zapewnić przyjemny i spokojny czas podczas podróży nie tylko małym pasażerom, ale także kierującej samochodem mamie. W podróży z niemowlakiem, najważniejsze, oprócz pieluch, jest dla niego jedzenie. Jeśli jesteś mamą karmiącą piersią, nie musisz się martwić, jednak mamy, które zakończyły laktację i zaczęły karmić mlekiem modyfikowanym, muszą pamiętać, aby w podróży być przygotowane na częste podawanie pokarmu maluszkowi. Można zabrać wrzątek w osobnym termosie i odmierzone w specjalnym pojemniku mleko w proszku, ale można również gotową mieszankę trzymać w podróży w specjalnie przygotowanej termobutelce - połączenie termosu z butelką dla niemowląt, która zimową porą doskonale zatrzyma ciepłą temperaturę mleka na długi czas.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale