Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_8573506_900x300.png

Podróż z dzieckiem to dla każdej mamy- kierowcy nie lada wyzwanie, zwłaszcza w trudnych, zimowych warunkach. Jest takie powiedzenie, że małe dzieci stwarzają małe problemy, a duże dzieci - duże problemy, ale w przypadku jazdy samochodem, zwłaszcza zimą, przy jednych i przy drugich problemy są takie same. Dziecko, małe czy duże, chce w podróży jeść, pić, spać, bawić się i należy mu to bezkonfliktowo zorganizować. Czy niemowlę na tylnym siedzeniu będzie płakać, czy przedszkolak marudzić i domagać się matczynej uwagi – efekt jest ten sam – rozproszenie uwagi kierowcy, które na drodze, zwłaszcza zimą, jest zawsze niebezpieczne. Dlatego też podróżując z dzieckiem, warto zadbać o parę rzeczy, które mogą pomóc zapewnić przyjemny i spokojny czas podczas podróży nie tylko małym pasażerom, ale także kierującej samochodem mamie. W podróży z niemowlakiem, najważniejsze, oprócz pieluch, jest dla niego jedzenie. Jeśli jesteś mamą karmiącą piersią, nie musisz się martwić, jednak mamy, które zakończyły laktację i zaczęły karmić mlekiem modyfikowanym, muszą pamiętać, aby w podróży być przygotowane na częste podawanie pokarmu maluszkowi. Można zabrać wrzątek w osobnym termosie i odmierzone w specjalnym pojemniku mleko w proszku, ale można również gotową mieszankę trzymać w podróży w specjalnie przygotowanej termobutelce - połączenie termosu z butelką dla niemowląt, która zimową porą doskonale zatrzyma ciepłą temperaturę mleka na długi czas.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale