Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

spiworki_900x300px.png

Każdemu rodzicowi zależy, by jego maluchowi było ciepło i wygodnie. Szczególnie podczas spacerów oraz chłodniejszych nocy. Wtedy warto pomyśleć o śpiworku dla niemowląt, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.
Praktyczne i wygodne w użytkowaniu - oto główne cechy śpiworków dla niemowląt. Zapewniają ciepło i otulają, a przy tym nie krępują ruchów dziecka. Maluch leży w nim cały – tylko rączki i główka pozostają na zewnątrz. Dzięki temu jest bezpieczny. Nie ma obawy, że niechcący przykryje sobie główkę, powodując problemy z oddychaniem. Śpiworek Ceba Baby to idealne rozwiązanie dla dzieci, które w nocy się rozkopują i wędrują po łóżeczku.
Śpiworki Ceba Baby uszyte są miękkiej bawełny, a od środka ocieplone i podszyte bawełnianą dzianiną. Dodatkowo, poza praktycznymi zapięciami na ramionach, na dole mają wszyty zamek, co ułatwia zmianę pieluszki.
Śpiworki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu bez trudu wybierzemy swój ulubiony, a jednocześnie bez trudu dopasujemy do niego pozostałe elementy wyprawki, dostępne w ramach kolekcji Ceba Baby.
Cena śpiworka Ceba Baby: ok. 54 zł. brutto.
Wymiary: (szer./wys.) 30-40/60 cm.


Więcej dowiecie się klikając tutaj i tutaj. smiley
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale