Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

spiworki_900x300px.png

Każdemu rodzicowi zależy, by jego maluchowi było ciepło i wygodnie. Szczególnie podczas spacerów oraz chłodniejszych nocy. Wtedy warto pomyśleć o śpiworku dla niemowląt, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.
Praktyczne i wygodne w użytkowaniu - oto główne cechy śpiworków dla niemowląt. Zapewniają ciepło i otulają, a przy tym nie krępują ruchów dziecka. Maluch leży w nim cały – tylko rączki i główka pozostają na zewnątrz. Dzięki temu jest bezpieczny. Nie ma obawy, że niechcący przykryje sobie główkę, powodując problemy z oddychaniem. Śpiworek Ceba Baby to idealne rozwiązanie dla dzieci, które w nocy się rozkopują i wędrują po łóżeczku.
Śpiworki Ceba Baby uszyte są miękkiej bawełny, a od środka ocieplone i podszyte bawełnianą dzianiną. Dodatkowo, poza praktycznymi zapięciami na ramionach, na dole mają wszyty zamek, co ułatwia zmianę pieluszki.
Śpiworki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu bez trudu wybierzemy swój ulubiony, a jednocześnie bez trudu dopasujemy do niego pozostałe elementy wyprawki, dostępne w ramach kolekcji Ceba Baby.
Cena śpiworka Ceba Baby: ok. 54 zł. brutto.
Wymiary: (szer./wys.) 30-40/60 cm.


Więcej dowiecie się klikając tutaj i tutaj. smiley
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale