Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

900x300_pom.png

Mycie, przewijanie i ubieranie - to czynności, które w ciągu dnia młodzi rodzice wykonują przynajmniej po kilka razy. Na szczęście są rzeczy, które je ułatwiają i sprawiają, że obowiązki te stają się przyjemnością. Przykładem tego są zestawy pielęgnacyjne.


Kąpiele, przewijanie – to codzienne czynności, które są doskonałą okazją do budowania relacji rodziców z maleństwem. Wzmacniają więź między nimi. Istotne jednak, aby w ich trakcie być maksymalnie zorganizowanym i spokojnym, a wszystkie niezbędne rzeczy mieć w zasięgu ręki. Z pewnością pomoże nam w tym zestaw pielęgnacyjny Ceba Baby, czyli praktyczne połączenie wanienki, przewijaka i miejsca na przechowywanie kosmetyków dla dziecka. Kąpiele, przewijanie – to codzienne czynności, które są doskonałą okazją do budowania relacji rodziców z maleństwem. Wzmacniają więź między nimi. Istotne jednak, aby w ich trakcie być maksymalnie zorganizowanym i spokojnym, a wszystkie niezbędne rzeczy mieć w zasięgu ręki. Z pewnością pomoże nam w tym zestaw pielęgnacyjny Ceba Baby, czyli praktyczne połączenie wanienki, przewijaka i miejsca na przechowywanie kosmetyków dla dziecka. Stabilna konstrukcja i wygodne w obsłudze elementy sprawiają, że codzienna kąpiel i przewijanie, staną się prawdziwą przyjemnością zarówno dla dorosłego, jak i niemowlaka. Tym bardziej, że po zakończonej kąpieli wystarczy jednym ruchem nasunąć przewijak na wanienkę. Ręcznik, kosmetyki i pieluszki są już w zasięgu ręki – w wygodnych półeczkach. Do tego dzięki specjalnemu wężykowi do odprowadzania wody, nie ma potrzeby dźwigania wanienki - co dla młodej mamy ma ogromne znaczenie. Dużą wygodą są też kółeczka wyposażone w hamulce. Ułatwia to przestawianie zestawu oraz zabezpiecza go przed jego przypadkowym przesunięciem. Warto też podkreślić, że wszystkie jego elementy wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości i przyjaznych dla skóry maluszka. Stabilna konstrukcja i wygodne w obsłudze elementy sprawiają, że codzienna kąpiel i przewijanie, staną się prawdziwą przyjemnością zarówno dla dorosłego, jak i niemowlaka.

Więcej o zestawach pielęgnacyjnych Susie oraz Laura od Ceba Baby, czyli połączeniu wanienki, przewijaka oraz miejsca na dziecięce kosmetyki, można znaleźć na http://cebababy.pl/produkty/zestawy-pielegnacyjne.

Zestaw pielęgnacyjny Susie Ceba Baby
(wys./dł./głęb.)
95/75/60 cm
Zestaw pielęgnacyjny Laura Ceba Baby
(wys./dł./głęb.)
96/75/54 cm

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale