Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

magiczne_drzewa_3el_900x300px.png

Magiczne Drzewa - to najnowszy model pościeli Ceba Baby. Elegancka i wygodna -  zwiększy komfort snu każdego niemowlaka.
O tym, jak ważny jest sen dla prawidłowego rozwoju dziecka, wie każdy z nas. Dlatego, jako rodzice robimy wszystko, by maluch miał w łóżeczku jak najwygodniej. A odpowiednio dobrana pościel, to podstawa spokojnie przespanej nocy. Szczególnie jak jest ona estetyczna i wysokiej jakości, czyli taka jak najnowszy model Ceba Baby – Magiczne Drzewa. Pościel ta wykonana jest z atestowanej bawełny drukowanej. Nie podrażnia skóry dziecka i jest miła w dotyku. Wysoki gatunek materiału zapewnia także jej doskonały wygląd nawet w przypadku częstego prania. Dodatkowym atutem pościeli Magiczne Drzewa są zamki, a dokładnie to, że są one starannie schowane i bezpieczne dla dziecka.
W skład 3-elementowego zestawu Magiczne Drzewa wchodzą: poszewki na kołderkę (100x135 cm), poduszkę (40x60 cm) oraz ochraniacz na szczebelki (200 cm). Cały komplet sprzedawany jest także w opakowaniu typu walizeczka (wersja lux). Dzięki temu łatwo go przechowywać i transportować. A elegancki wygląd opakowania sprawia, że idealnie nada się na prezent dla rodziny i najbliższych.
Pościel Ceba Baby jest elementem kolekcji, dzięki czemu można skompletować całą wyprawkę w jednym wzorze i kolorze. Dostępna jest ona w wersji  różowej i niebieskiej.

Więcej  o pościeli Ceba Baby znajdziecie klikając tutaj.
Cena od 76,26 zł. brutto
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale