Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

magiczne_drzewa_3el_900x300px.png

Magiczne Drzewa - to najnowszy model pościeli Ceba Baby. Elegancka i wygodna -  zwiększy komfort snu każdego niemowlaka.
O tym, jak ważny jest sen dla prawidłowego rozwoju dziecka, wie każdy z nas. Dlatego, jako rodzice robimy wszystko, by maluch miał w łóżeczku jak najwygodniej. A odpowiednio dobrana pościel, to podstawa spokojnie przespanej nocy. Szczególnie jak jest ona estetyczna i wysokiej jakości, czyli taka jak najnowszy model Ceba Baby – Magiczne Drzewa. Pościel ta wykonana jest z atestowanej bawełny drukowanej. Nie podrażnia skóry dziecka i jest miła w dotyku. Wysoki gatunek materiału zapewnia także jej doskonały wygląd nawet w przypadku częstego prania. Dodatkowym atutem pościeli Magiczne Drzewa są zamki, a dokładnie to, że są one starannie schowane i bezpieczne dla dziecka.
W skład 3-elementowego zestawu Magiczne Drzewa wchodzą: poszewki na kołderkę (100x135 cm), poduszkę (40x60 cm) oraz ochraniacz na szczebelki (200 cm). Cały komplet sprzedawany jest także w opakowaniu typu walizeczka (wersja lux). Dzięki temu łatwo go przechowywać i transportować. A elegancki wygląd opakowania sprawia, że idealnie nada się na prezent dla rodziny i najbliższych.
Pościel Ceba Baby jest elementem kolekcji, dzięki czemu można skompletować całą wyprawkę w jednym wzorze i kolorze. Dostępna jest ona w wersji  różowej i niebieskiej.

Więcej  o pościeli Ceba Baby znajdziecie klikając tutaj.
Cena od 76,26 zł. brutto
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale