Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

jak ubierać się w ciąży - bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - Centrum medyczne cmp

Zazwyczaj zaczynamy poszukiwania ciuszków ciążowych, kiedy przestajemy mieścić się w swoje dotychczasowe ubrania. Brzuszek zaczyna się zaokrąglać w 3-4 miesiącu, spodnie przestają się dopinać, spódnice stają się opięte. O ile przez jakiś czas mieścimy się w "przed ciążowe" bawełniane topy i sweterki, o tyle z dołem garderoby nie jest już tak łatwo. Potrzebujemy specjalnych krojów, spodni i spódnic ze specjalnym bawełnianym pasem okalającym brzuch (i rosnącym wraz z nim) bądź o obniżonej talii biegnącej pod brzuchem.

BAWEŁNIANY PAS

Jest często wyposażony dodatkowo w gumę zapobiegającą zjeżdżaniu spodni z brzuszka, kiedy jest on jeszcze dość mały. Część spodni ma dodatkową regulację w postaci paseczka lub szlufki, w które wkładać można pasek. Bawełniany pas można nosić wysoko na brzuchu, składać na pół i wywijać na biodra albo dowolnie drapować. Zimą taka bawełniana wstawka zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. Latem sprawdzają się raczej "doły" z krótszym ściągaczem lub biodrówki.

Spodnie i spódnice ciążowe są zazwyczaj wykonane z tkanin z dodatkiem włókien elastycznych, co sprawia, iż dobrze się układają, nie uwierają i nie uciskają rosnącego brzucha. Należy również zwrócić uwagę na skład i jakość tkaniny.

Sukienki ciążowe mają zwykle kopertowy fason bądź odcięcie lub marszczenie pod biustem, co nadaje sylwetce zgrabny wygląd. Często są uszyte z elastycznej dzianiny, podobnie jak topy, bluzki i tuniki. Tuniki są niezwykle modne i królują nie tylko w sklepach ciążowych, pasują bowiem idealnie do spodni, tuszując zaokrąglone biodra.

W ciąży najlepiej tolerujemy tkaniny naturalne; bawełnę, wiskozę, lny ewentualnie z dodatkiem elastanu.

W Happy Mum używamy wyłącznie naturalnych tkanin pochodzenia europejskiego. Elementem garderoby, który daje największe możliwości korygowania sylwetki, jest sukienka. Oprócz tej zalety sukienka jest zazwyczaj bardziej kobieca, seksowna i uniwersalna niż spodnie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale