Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

jak ubierać się w ciąży - bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - Centrum medyczne cmp

Zazwyczaj zaczynamy poszukiwania ciuszków ciążowych, kiedy przestajemy mieścić się w swoje dotychczasowe ubrania. Brzuszek zaczyna się zaokrąglać w 3-4 miesiącu, spodnie przestają się dopinać, spódnice stają się opięte. O ile przez jakiś czas mieścimy się w "przed ciążowe" bawełniane topy i sweterki, o tyle z dołem garderoby nie jest już tak łatwo. Potrzebujemy specjalnych krojów, spodni i spódnic ze specjalnym bawełnianym pasem okalającym brzuch (i rosnącym wraz z nim) bądź o obniżonej talii biegnącej pod brzuchem.

BAWEŁNIANY PAS

Jest często wyposażony dodatkowo w gumę zapobiegającą zjeżdżaniu spodni z brzuszka, kiedy jest on jeszcze dość mały. Część spodni ma dodatkową regulację w postaci paseczka lub szlufki, w które wkładać można pasek. Bawełniany pas można nosić wysoko na brzuchu, składać na pół i wywijać na biodra albo dowolnie drapować. Zimą taka bawełniana wstawka zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. Latem sprawdzają się raczej "doły" z krótszym ściągaczem lub biodrówki.

Spodnie i spódnice ciążowe są zazwyczaj wykonane z tkanin z dodatkiem włókien elastycznych, co sprawia, iż dobrze się układają, nie uwierają i nie uciskają rosnącego brzucha. Należy również zwrócić uwagę na skład i jakość tkaniny.

Sukienki ciążowe mają zwykle kopertowy fason bądź odcięcie lub marszczenie pod biustem, co nadaje sylwetce zgrabny wygląd. Często są uszyte z elastycznej dzianiny, podobnie jak topy, bluzki i tuniki. Tuniki są niezwykle modne i królują nie tylko w sklepach ciążowych, pasują bowiem idealnie do spodni, tuszując zaokrąglone biodra.

W ciąży najlepiej tolerujemy tkaniny naturalne; bawełnę, wiskozę, lny ewentualnie z dodatkiem elastanu.

W Happy Mum używamy wyłącznie naturalnych tkanin pochodzenia europejskiego. Elementem garderoby, który daje największe możliwości korygowania sylwetki, jest sukienka. Oprócz tej zalety sukienka jest zazwyczaj bardziej kobieca, seksowna i uniwersalna niż spodnie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale