Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

dlaczego kobiety kochają happy mum- bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia

Bo jako jedyna marka tworzy swoje ubrania tak, by można było je wykorzystać w ciąży, jak również po jej zakończeniu! Nasi projektanci stosują takie rozwiązania, by w ciąży ubrania powiększały się tylko w miejscu rosnącego brzucha, po ciąży wracały zaś do swoich poprzednich kształtów. Dlatego kolekcje Happu Mum są doskonałe również dla kobiet nie będących w ciąży. Podkreślają atuty figury, jednocześnie maskując jej mankamenty, dzięki czemu sylwetka wygląda szczuplej. Dodatkowo specjalne systemy regulacji pozwalają na dopasowanie każdego modelu nawet, gdy w biodrach przybędzie Ci kilka centymetrów! Teraz z brzuszkiem lub bez możesz wyglądać równie modnie, seksownie i czuć się komfortowa. Wszystko to w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami, wykonane z najlepszych jakościowo tkanin, a do tego... szyte wyłącznie w Polsce, dzięki czemu wspieramy polski przemysł i polskie matki!

Jak nosić spodnie ciążowe po ciąży?

Ukryj ściągacz dłuższą bluzką lub wręcz przeciwnie wyeksponuj go i uczyń z niego atut. Tym bardziej, że w tym sezonie nadal modne są spodnie i spódnice z podwyższoną talią. Wysoki stan i szeroki pasek świetnie podkreślą wcięcie w talii i seksowną figurą.

Większość sukienek i koszul Happy mum jest regulowanych szarfą lub troczkiem, co ułatwia wykorzystanie ich po ciąży.

Zbyt obszerne bluzki i sukienki możesz też spiąć paskiem zyskując nową stylizację.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale