Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

dlaczego kobiety kochają happy mum- bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia

Bo jako jedyna marka tworzy swoje ubrania tak, by można było je wykorzystać w ciąży, jak również po jej zakończeniu! Nasi projektanci stosują takie rozwiązania, by w ciąży ubrania powiększały się tylko w miejscu rosnącego brzucha, po ciąży wracały zaś do swoich poprzednich kształtów. Dlatego kolekcje Happu Mum są doskonałe również dla kobiet nie będących w ciąży. Podkreślają atuty figury, jednocześnie maskując jej mankamenty, dzięki czemu sylwetka wygląda szczuplej. Dodatkowo specjalne systemy regulacji pozwalają na dopasowanie każdego modelu nawet, gdy w biodrach przybędzie Ci kilka centymetrów! Teraz z brzuszkiem lub bez możesz wyglądać równie modnie, seksownie i czuć się komfortowa. Wszystko to w zgodzie z najnowszymi modowymi trendami, wykonane z najlepszych jakościowo tkanin, a do tego... szyte wyłącznie w Polsce, dzięki czemu wspieramy polski przemysł i polskie matki!

Jak nosić spodnie ciążowe po ciąży?

Ukryj ściągacz dłuższą bluzką lub wręcz przeciwnie wyeksponuj go i uczyń z niego atut. Tym bardziej, że w tym sezonie nadal modne są spodnie i spódnice z podwyższoną talią. Wysoki stan i szeroki pasek świetnie podkreślą wcięcie w talii i seksowną figurą.

Większość sukienek i koszul Happy mum jest regulowanych szarfą lub troczkiem, co ułatwia wykorzystanie ich po ciąży.

Zbyt obszerne bluzki i sukienki możesz też spiąć paskiem zyskując nową stylizację.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale