Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pieski_3el_900x300px.png

Jeden z najnowszych modeli pościeli Ceba Baby to niebiesko-zielone Pieski. Miłe zwierzaki, które towarzyszyć będą dziecku podczas snu.

Wybór pościeli dla dziecka powinien być dobrze przemyślany.  Tu liczy się nie tylko kolor i wzór, ale przede wszystkim jej jakość, od tego bowiem zależy spokojny sen malucha. Dlatego warto pomyśleć o modelach wykonanych z atestowanej bawełny, takiej jak w kolekcjach Ceba Baby. Jednym z najnowszych modeli tej polskiej firmy są Pieski - w wersji drukowanej i haftowanej. Pościel ta nie podrażnia skóry dziecka i jest miła w dotyku, a estetycznie wykonany wzór dodaje jej elegancji i dziecięcego charakteru. Poza tym, nawet w przypadku częstego prania, zachowuje nienaganny wygląd. Dodatkowym jej atutem są starannie ukryte zamki, które nie przeszkadzają dziecku, a przede wszystkim są dla niego bezpieczne.
W skład 3-elementowego zestawu Pieski CebaBaby wchodzą: poszewki na kołderkę (100x135 cm), poduszkę (40x60 cm) oraz ochraniacz na szczebelki (200 cm). Wzór Pieski dostępny jest w wersji haftowanej i drukowanej. W tej drugiej wersji cały komplet sprzedawany jest także w opakowaniu typu walizeczka (wersja lux). Ułatwia ona przechowywanie pościeli oraz jej transport. Co więcej, pościeli Ceba Baby jest elementem kolekcji, dlatego można w jednym wzorze i kolorze skompletować całą wyprawkę.Więcej  o pościeli Ceba Baby na:
http://sklep.cebababy.eu/B2B/productDetails?pidno=18918&hash=1299129583
http://sklep.cebababy.eu/B2B/productDetails?pidno=18919&hash=1005726576
Cena od 76,26 zł. brutto (druk)
Cena od 150,06 brutto (haft)

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale