Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pieski_3el_900x300px.png

Jeden z najnowszych modeli pościeli Ceba Baby to niebiesko-zielone Pieski. Miłe zwierzaki, które towarzyszyć będą dziecku podczas snu.

Wybór pościeli dla dziecka powinien być dobrze przemyślany.  Tu liczy się nie tylko kolor i wzór, ale przede wszystkim jej jakość, od tego bowiem zależy spokojny sen malucha. Dlatego warto pomyśleć o modelach wykonanych z atestowanej bawełny, takiej jak w kolekcjach Ceba Baby. Jednym z najnowszych modeli tej polskiej firmy są Pieski - w wersji drukowanej i haftowanej. Pościel ta nie podrażnia skóry dziecka i jest miła w dotyku, a estetycznie wykonany wzór dodaje jej elegancji i dziecięcego charakteru. Poza tym, nawet w przypadku częstego prania, zachowuje nienaganny wygląd. Dodatkowym jej atutem są starannie ukryte zamki, które nie przeszkadzają dziecku, a przede wszystkim są dla niego bezpieczne.
W skład 3-elementowego zestawu Pieski CebaBaby wchodzą: poszewki na kołderkę (100x135 cm), poduszkę (40x60 cm) oraz ochraniacz na szczebelki (200 cm). Wzór Pieski dostępny jest w wersji haftowanej i drukowanej. W tej drugiej wersji cały komplet sprzedawany jest także w opakowaniu typu walizeczka (wersja lux). Ułatwia ona przechowywanie pościeli oraz jej transport. Co więcej, pościeli Ceba Baby jest elementem kolekcji, dlatego można w jednym wzorze i kolorze skompletować całą wyprawkę.Więcej  o pościeli Ceba Baby na:
http://sklep.cebababy.eu/B2B/productDetails?pidno=18918&hash=1299129583
http://sklep.cebababy.eu/B2B/productDetails?pidno=18919&hash=1005726576
Cena od 76,26 zł. brutto (druk)
Cena od 150,06 brutto (haft)

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale