jeansy dla ciężarnych - bezpłatna bajkowa szkoła rodzenia - centrum medyczne cmp

Rurki, szwedy, bootcut a może proste nogawki? Jasne, przecierane czy ciemnogranatowe?

W Happy mum znajdziesz największą ofertę dżinsów ciążowych na rynku. Wybierz ulubiony fason, dobierz krój kieszeni, dodatki, przetarcia, stopień elastyczności tkaniny i rodzaj regulacji. Do Twojej dyspozycji jest ponad 20 fasonów, wszystkie modne, wygodne, świetnie skrojone! Elastyczny dżins zapewnia dopasowanie do sylwetki oraz wygodę na każdym etapie ciąży! Pamiętaj, nie ma bardziej uniwersalnej części garderoby niż dżinsy, to absolutny Must have - w zależności od stylizacji odpowiedni do pracy, na weekend, a nawet na elegancką kolację.

1. Odpowiedni rozstaw i wielkość kieszeni oraz unikanie nadmiaru przetarć sprawia, że nasze dżinsy optycznie wysmuklają sylwetkę i nie powiększają pupy.

Jeśli lubisz dopasowany krój, dobrze czujesz się w rurkach, wybierz:

• Kate jeans z supermodną nogawką o długości 7/8
  • Azzuro jeans- klasyczne rurki w ciemnogranatowym kolorze
  • Valaska slim jeans rurki z miękkiego dżinsu w ciemnobłękitnym odcieniu
  • Jagger jeans granatowe rurki wykończone rockowymi zamkami

2. Wszystkie modele wykończone są w pasie elastycznym ściągaczem, dopasowującym się do rosnącego brzucha, zapewniającym dopasowanie do sylwetki i wygodę do ostatnich dni ciąży.

Jeśli wolisz klasyczne fasony z prostą nogawką, wybierz:

• Vico jeans najbardziej klasyczne, granatowe dżinsy w naszej kolekcji
  • Zipper jeans granatowe, proste dżinsy z zamkami na tylnych kieszeniach
  • Choco jeans niebieskie dżinsy z haftem i zamkiem na kieszeni
  • Valaska jeans klasyczne, ciemnobłękitne z supermiękkiego dżinsu

3. Dżins nie musi kojarzyć się jedynie ze sportowym bądź casualowym wizerunkiem. Nasze granatowe dżinsy z zakładkami na wysokości bioder czynią ich krój bardziej nowoczesnym.

Jeśli lubisz modny krój "marchewek" z zaszewkami pod linią brzucha, wybierz:

• Amore jeans miękkie "marchewki" z wąską nogawką u dołu
  • Roxy jeans z krótkim ściągaczem i ciekawą aplikacją z tkaniny w kratkę na wewnętrznej stronie paska
  • Nico jeans granatowe "marchewki" o wygodnym systemie regulacji zapinanym na napy