Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

2_ChromaStock_11633871_900x300.png

Nacięcie krocza może powodować wiele dolegliwości bólowych jak również duży dyskomfort związany z wykonywaniem niektórych czynności. Problematyczne może być np. siadanie, oddawanie moczu, stolca lub uprawianie seksu. Jeśli zatem czujemy potrzebę związaną z oddaniem moczu, wejdźmy pod prysznic i załatwmy się jednocześnie nakierowując na krocze strumień chłodnej wody. Starajmy się siadać wyłącznie na specjalnej poduszce, z wygodnym otworem w środku, która rozwiązuje problem odczuwalnego bólu. W przypadku, gdy rana się zagoiła i pozostała po niej twarda, utrudniająca współżycie blizna, warto potraktować ją maścią silikonową, której celem jest zmiękczenie zbliznowacenia. Aby uniknąć nadmiernego bólu przy oddawaniu stolca, stosujmy dietę bogatą w błonnik czyli świeże warzywa i owoce - wówczas unikniemy problematycznych zatwardzeń i ulżymy sobie w cierpieniu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale