Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_5628146_900x300.png

Szkoła rodzenia to bardzo ważny etap ciąży, który może rzutować na przebieg porodu i wczesne macierzyństwo. Dzięki szkole rodzenia świeżo upieczeni rodzice mogą poczuć się pewniej i bezpieczniej oraz zdobyć niezbędną wiedzę na temat samego porodu i opieki nad noworodkiem.
Na szkole rodzenia można dowiedzieć się jak budować emocjonalną więź w łonie matki, jak wygląda przyjęcie do szpitala, jakie zachodzą w organizmie zmiany na skutek porodu i jak powrócić do aktywności seksualnej po porodzie. Poruszane są też takie tematy jak: fizjologiczny spadek masy ciała noworodka, najczęstsze problemy z laktacją, kąpiel i przewijanie noworodka. Podczas szkoły rodzenia można stworzyć swój plan porodu oraz skompletować wyprawkę dla malucha

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale