Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

wyprawka do szpitala - szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - centrum medyczne cmp

Do szpitala najlepiej spakować się na 3 tygodnie przed porodem, aby mieć pewność, że w razie wcześniejszego rozwiązania, będziesz gotowa na przyjście na świat maluszka.
Czego potrzebujesz? Dla siebie - rozpinaną koszule do karmienia, wygodną bieliznę, podpaski o dużej chłonności, szlafrok, kapcie, ciepłe skarpety, wkładki laktacyjne, przybory toaletowe, strój na podróż do domu, dokumenty, plan porodu. Dla dziecka zaś, warto zabrać do szpitala: 3 komplety ubrań niemowlęcych, skarpetki, rękawiczki, czapeczkę, strój na podróż do domu, kocyk, pierwsze pieluchy, pieluchy tetrowe, chusteczki nawilżane.

Szczegółową listę wyprawki do szpitala znajdziecie klikając w link:   BBSR_co_zabrac_www.pdf  


 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale