Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

stres w ciąży - szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa- centrum medyczne cmp

Nie od dziś wiadomo, że stres nie sprzyja ciąży, bowiem może potęgować lęk, jak również wpływać na apetyt i sen. Dlatego warto zrobić wszystko, by zredukować ilość stresu w ciąży.
W tym celu warto przyjrzeć się swojej codzienności i zdecydować co można udoskonalić. Może należy skrócić godziny pracy bądź w ogóle zrezygnować z pracy na czas ciąży? Jeśli nie możesz uporać się z nadmiarem obowiązków domowych - poproś kogoś o pomoc.
Staraj się też rozmawiać o emocjach rodzących się w tobie w trakcie ciąży. Ważne, byś nie kumulowała tych uczuć w sobie, gdyż mogą rodzić one dodatkowy stres. Poza tym, regularnie spaceruj, bo to jeden z najlepszych sposobów na relaks. Nie zapominaj też o ciepłej, rozluźniającej kąpieli np. przy ulubionej muzyce.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale