Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!


Od pewnego czasu w zajęciach organizowanych przez szkoły rodzenia obserwuje się w większości pary chociaż zdarzają się i kobiety, które z wielu względów, uczestniczą w ćwiczeniach same. Warto zaznaczyć, że w takich sytuacjach można zabrać ze sobą inną osobę bliską – chociażby przyjaciółkę czy siostrę dzięki czemu będzie możliwość pełnego uczestnictwa w zajęciach zwłaszcza praktycznych.

Powstaje pytanie czy mimo częstej, początkowej niechęci ojca dziecka do tego typu zajęć przekonywać i próbować „zaciągnąć na siłę”?  W większości przypadków okazuje się, że tak. Przyszli ojcowie także w głębi zadają sobie pytanie – jak to będzie gdy dziecko przyjdzie na świat? Czy podołamy? Szkoły rodzenia powstały między innymi po to, aby rozwiać wątpliwości obojga rodziców. W trakcie zajęć okazuje się, że mężczyźni, którzy mają zamiar uczestniczyć w porodzie uzyskują wiele cennych wskazówek. Uczą się jak wspierać partnerkę w regulowaniu -  tak ważnego – oddechu, jak pomóc przyjąć jej odpowiednią pozycję, kiedy otrzeć pot z czoła czy podać wodę. Prowadzący ćwiczą z panami techniki rozluźniającego masażu, który na pewno pomoże kobiecie w walce z bólem towarzyszącym porodowi. Dzięki dokładnym informacjom na temat przebiegu porodu i ćwiczeniom mężczyzna ma szansę nauczyć się jak najlepiej pomóc swojej partnerce i personelowi medycznemu.
Dodatkowo wspólne uczestniczenie w szkole rodzenia już od tego momentu daje kobiecie poczucie wsparcia i zaangażowania ze strony partnera. Często jest to możliwość do przedyskutowania wspólnych wątpliwości oraz ustalenia czego od siebie oczekujemy. Dzięki temu przyszła mama powinna czuć się spokojniejsza i bezpieczniejsza na sali porodowej a w pierwszych godzinach życia dziecka otrzyma ogromne wsparcie w kwestiach dotyczących pielęgnacji dziecka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale