Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Bez nazwy43.png

Narodziny dziecka w rodzinie lub wśród znajomych, to czas składania gratulacji, ale i dawania prezentów. W tym przypadku warto postawić na coś, co będzie nie tylko ładne, ale i praktyczne. Oto kilka pomysłów na tego typu podarunki.

Cebuszka
Cebuszka Ceba Baby to poduszka dla kobiet w ciąży, młodych rodziców, a także dzieci. Sprzyja relaksowi i znacząco poprawia komfort funkcjonowania mamy. Przede wszystkim odciąża kręgosłup podczas karmienia. A to jest szczególnie ważne w pierwszych miesiącach, kiedy karmienia są bardzo częste, a czasami też bardzo długie. Dodatkowo poduszka ta pomaga w nauce siadania dziecka, co sprawia, że jest ona wielofunkcyjna.  Cebuszka Ceba Baby dostępna jest w wersji: Mini, Multi i Duo, a przy tym w wielu wzorach i kolorach. Cebuszki znajdziecie klikając tutaj. smiley

Praktyczna pościel
Dziecięca pościel to kolejny pomysł na praktyczny prezent, w końcu pościeli nigdy za wiele. Często w pierwszych miesiącach życia dziecka przemieniana jest ona nawet kilka razy w tygodniu. Zatem warto mieć dodatkowe komplety w szafie. Pościel Ceba Baby (haftowana i drukowana) wykonana jest z atestowanej bawełny, która nie podrażnia skóry dziecka i jest miła w dotyku. Poza tym nawet w przypadku częstego prania, zachowuje nienaganny wygląd. Dodatkowym walorem są też starannie ukryte i bezpieczne dla dziecka zamki.
Ceba Baby oferuje zestawy dwu- i trzy-elementowe, gdzie do wyboru jest poszewka na poduszkę i kołderkę z ochraniaczem na szczebelki lub bez niego - w wielu zestawach kolorystycznych. Co więcej, cały komplet sprzedawany jest też w opakowaniu typu walizeczka (wersja lux). Dzięki temu łatwo go przechowywać i transportować. A elegancki wygląd opakowania sprawia, że idealnie nadaje się na prezent. Komplety pościeli znajdziecie klikając tutaj. smiley

Termoopakowania
Dobrym pomysłem na prezent będą także termoopakowania. Sprawdzają się one zarówno podczas krótkich wyjść, jak i dłuższych wyjazdów. Pozwalają bowiem utrzymać napój lub posiłek w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas, dając rodzicom komfort karmienia podczas spacerów w dowolnym momencie. Warto wcześniej jednak spytać się rodziców, jakich butelek używają, by dobrać odpowiedni rodzaj termoopakowania. Ceba Baby oferuje ich 4 modele: Standard, Mini, Podwójne i Jumbo. Wszystkie wykonane są z lekkich i łatwych do czyszczenia materiałów. Zapinane są na zamek oraz wyposażone w praktyczny uchwyt do trzymania. Ponadto są lekkie i bardzo estetyczne. Dodatkowego uroku dodają im bajkowe wzory i miła dla oka pastelowa kolorystyka. Termoopakowania znajdziecie klikając tutaj. smiley


Ręcznik dla maluszka
Kolejnym pewniakiem na liście prezentów są ręczniki z kapturkiem. Nawet jeśli rodzice już je kupili, to podobnie, jak w przypadku pościeli, nigdy nie będzie ich za wiele. Tym bardziej że ręczniki Ceba Baby wykonane są z materiału frote, który zapewnia wysoką chłonność, a bawełna, którą podszyty jest kapturek, nie podrażnia delikatnej skóry niemowlaka. Dlatego, dobre gatunkowo ręczniki Ceba Baby, z pewnością posłużą dziecku przez kilka lat, otulając je po każdej kąpieli. Ręczniki dla maluszka znajdziecie klikając tutaj. smiley


Tak naprawdę obojętnie, który produkt Ceba Baby podarujemy, to mamy pewność, że będzie on najwyższej jakości, praktyczny, a przy tym ładny. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że nasz prezent zostanie „rzucony w kąt”, tylko będzie użytkowany na co dzień.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale