Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

mdłości w ciąży - jak z nimi walczyć

Nudności, a czasem nawet wymioty to zdrowy objaw ciąży. Często to właśnie dzięki temu objawowi kobieta zaczyna w ogóle podejrzewać, że może być w stanie błogosławionym.

Mdłości pojawiają się na skutek działania hormonu ciążowego we krwi. Hormon ten, wywarzany jest przez rozwijające się łożysko i znacząco pomaga w utrzymaniu ciąży. Z porannymi mdłościami możemy mieć do czynienia między 4 a 12 tygodniem licząc od poczęcia. Wraz z czwartym miesiącem, mdłości mogą ustąpić, ponieważ maleje poziom hormonu ciążowego we krwi.

Co robić, by zmniejszyć nieprzyjemne mdłości? Przede wszystkim, należy starać się nie przejadać na noc. Poza tym, warto żeby dieta była bogata w białko oraz węglowodany złożone. Warto unikać też tłustych i drażniących żołądek potraw.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale