Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

4_ChromaStock_11633871_900x300.png

Plan porodu to swoisty dokument, którego celem jest wyrażenie oczekiwań przyszłej mamy jak również usystematyzowanie jej wiedzy okołoporodowej. Plan porodu ma za zadanie stworzyć nić porozumienia między przyszłymi rodzicami, a osobami sprawującymi opiekę nad rodzącą, a potem nad dzieckiem. W planie porodu mama zawiera swoje preferencje nie tylko co do opieki okołoporodowej, ale również co do samego szpitala.

Plan porodu, nawet jeśli nie ujrzy światła dziennego, będzie dla rodzącej skarbnicą wiedzy i będzie stanowił podporę oraz zbiór wiedzy. Dzięki niemu będzie świadoma nie tylko wykonywanych przy niej czynności, ale również zaznajomi się z dotyczącymi jej procedurami i będzie mogła domagać się ich egzekwowania.

Najczęściej, plan porodu składa się z następujących części: oczekiwania dotyczące miejsca porodu, oczekiwania dotyczące personelu (liczba osób, kultura zachowania, uszanowanie prywatności etc.), oczekiwania dotyczące procedur medycznych oraz oczekiwania dotyczące kolejności zdarzeń.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale