Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

4_ChromaStock_11633871_900x300.png

Plan porodu to swoisty dokument, którego celem jest wyrażenie oczekiwań przyszłej mamy jak również usystematyzowanie jej wiedzy okołoporodowej. Plan porodu ma za zadanie stworzyć nić porozumienia między przyszłymi rodzicami, a osobami sprawującymi opiekę nad rodzącą, a potem nad dzieckiem. W planie porodu mama zawiera swoje preferencje nie tylko co do opieki okołoporodowej, ale również co do samego szpitala.

Plan porodu, nawet jeśli nie ujrzy światła dziennego, będzie dla rodzącej skarbnicą wiedzy i będzie stanowił podporę oraz zbiór wiedzy. Dzięki niemu będzie świadoma nie tylko wykonywanych przy niej czynności, ale również zaznajomi się z dotyczącymi jej procedurami i będzie mogła domagać się ich egzekwowania.

Najczęściej, plan porodu składa się z następujących części: oczekiwania dotyczące miejsca porodu, oczekiwania dotyczące personelu (liczba osób, kultura zachowania, uszanowanie prywatności etc.), oczekiwania dotyczące procedur medycznych oraz oczekiwania dotyczące kolejności zdarzeń.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale