Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Karmienie piersią nazywa się nie tylko najwygodniejszą, ale i najtańszą formą żywienia dzieci. Ogromną zaletą kobiecego mleka jest fakt, że wytwarzany jest on niezależnie od spożytych przez mamę pokarmów. Co za tym idzie – każda matka jest w stanie wykarmić swoje dziecko piersią.

Karmienie piersią to czysta oszczędność i to nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Pokarm kobiecy jest zawsze pod ręką, ma odpowiednią temperaturę i skład dostosowany do aktualnych potrzeb malucha. Przy tej formie karmienia nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie, sprzątanie i utylizacje resztek czy opakowań.

Zresztą karmienie piersią jest nie tylko zdrowe i wygodne, ale też rozwija więź matki z dzieckiem. Maluch kontaktowany ze skórą i zapachem matki czuje się dobrze i bezpiecznie. Może słyszeć bicie jej serca, co przypomina mu okres życia płodowego. Sam odruch ssania również wpływa na uspokojenie i poczucie bezpieczeństwa noworodka, a potem niemowlęcia.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale