Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Karmienie piersią nazywa się nie tylko najwygodniejszą, ale i najtańszą formą żywienia dzieci. Ogromną zaletą kobiecego mleka jest fakt, że wytwarzany jest on niezależnie od spożytych przez mamę pokarmów. Co za tym idzie – każda matka jest w stanie wykarmić swoje dziecko piersią.

Karmienie piersią to czysta oszczędność i to nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Pokarm kobiecy jest zawsze pod ręką, ma odpowiednią temperaturę i skład dostosowany do aktualnych potrzeb malucha. Przy tej formie karmienia nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie, sprzątanie i utylizacje resztek czy opakowań.

Zresztą karmienie piersią jest nie tylko zdrowe i wygodne, ale też rozwija więź matki z dzieckiem. Maluch kontaktowany ze skórą i zapachem matki czuje się dobrze i bezpiecznie. Może słyszeć bicie jej serca, co przypomina mu okres życia płodowego. Sam odruch ssania również wpływa na uspokojenie i poczucie bezpieczeństwa noworodka, a potem niemowlęcia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale