Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

Higiena pupy noworodka jest niezwykle ważnym elementem dbania o czystość maluszka. Noworodek karmiony piersią może bowiem oddać nawet kilkanaście stolców w ciągu dnia. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie do toalety pośladków chusteczek nawilżanych – są wygodne w użyciu. Jednak chusteczek warto używać od czasu do czasu, a najczęściej lepiej korzystać z wody z dodatkiem łagodnego płynu myjącego dla maluszków.

Jeśli na pupie maluszka pojawią się zaczerwienienia lub podrażnienia, toaletę pośladków należy wykonywać znacznie częściej niż dotychczas, a w razie potrzeby – stosować preparaty ochronne na pośladki. Równie ważne jest częste wietrzenie pośladków maluszka. Dostęp powietrza powoduje, że ranki i zaczerwienienia szybciej się goją.

Podczas pielęgnacji pupy niemowlaka warto zwracać uwagę na ewentualne odczyny alergiczne, które mogą pojawić się na skutek stosowania pieluch, kremów czy żeli myjących.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale