Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_12191640.jpg

Dziecko przewoź zawsze w specjalnym foteliku, dostosowanym do jego wieku i masy ciała. Pamiętaj, aby ściśle przestrzegać instrukcji producenta i przepisów ruchu drogowego.
Zanim wyruszysz w drogę upewnij się, czy fotelik jest dobrze przypięty pasem bezpieczeństwa! W trakcie podróży samochodem zapewnij dziecku przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Zgodnie z przepisami, dziecko można przewozić samochodem w specjalnym foteliku dostosowanym do jego wieku i masy ciała. Możesz kupić nowy fotelik, odkupić używany albo pożyczyć od znajomych, ale zawsze używaj tylko fotelika z atestem, który gwarantuje Twojemu dziecku bezpieczeństwo. Właściwie dobrany i używany fotelik znacznie zmniejsza ryzyko poważnych obrażeń dziecka w razie wypadku drogowego.

Wielogodzinna podróż jest dla dziecka męcząca, dlatego najlepiej zniesie ją, śpiąc w foteliku samochodowym (w foteliku dla dzieci do 2. rż. dziecko przebywa w pozycji półleżącej). Rozważ wyjazd w porze snu dziecka lub wręcz w nocy, co zwiększy szansę, że prześpi ono większą część podróży. Bardziej komfortowa i bezpieczniejsza dla małego dziecka wydaje się podróż samolotem lub pociągiem.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale