Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_12191640.jpg

Dziecko przewoź zawsze w specjalnym foteliku, dostosowanym do jego wieku i masy ciała. Pamiętaj, aby ściśle przestrzegać instrukcji producenta i przepisów ruchu drogowego.
Zanim wyruszysz w drogę upewnij się, czy fotelik jest dobrze przypięty pasem bezpieczeństwa! W trakcie podróży samochodem zapewnij dziecku przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Zgodnie z przepisami, dziecko można przewozić samochodem w specjalnym foteliku dostosowanym do jego wieku i masy ciała. Możesz kupić nowy fotelik, odkupić używany albo pożyczyć od znajomych, ale zawsze używaj tylko fotelika z atestem, który gwarantuje Twojemu dziecku bezpieczeństwo. Właściwie dobrany i używany fotelik znacznie zmniejsza ryzyko poważnych obrażeń dziecka w razie wypadku drogowego.

Wielogodzinna podróż jest dla dziecka męcząca, dlatego najlepiej zniesie ją, śpiąc w foteliku samochodowym (w foteliku dla dzieci do 2. rż. dziecko przebywa w pozycji półleżącej). Rozważ wyjazd w porze snu dziecka lub wręcz w nocy, co zwiększy szansę, że prześpi ono większą część podróży. Bardziej komfortowa i bezpieczniejsza dla małego dziecka wydaje się podróż samolotem lub pociągiem.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale