Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - centrum medyczne cmp

Na odbiór dziecka ze szpitala najlepiej ubrać go tak, jak będziesz ubrany sam, dodając jedną warstwę odzieży. Jeśli będziecie opuszczać szpital przy pięknej pogodzie, najlepszym ubraniem dla noworodka będzie pajacyk i body, na główkę bawełniana czapeczka, i lekki kocyk do przykrycia. W co ubrać noworodka w ciepły, ale nie upalny dzień?  Można założyć mu dodatkowo lekki sweterek. Gdy zaś dzień będzie chłodniejszy, przyda się body z długim rękawem, śpioszki ze stópkami (jeśli nie mają stópek, zabierz dodatkowo skarpetki), sweterek. Jeśli temperatura spadnie poniżej 10°C, spakuj kombinezon z polaru i ciepłą czapeczkę. Niezależnie od pogody zabierz kocyk do okrycia maluszka. Nie pakuj rajstop, dżinsów, bluzy zakładanej przez głowę, nawet jeśli twoje dziecko ma je w swojej garderobie – choć maluszek bardzo ładnie w nich wygląda, zdecydowanie nie są to ubrania wygodne dla noworodka. Buty również nie będą mu potrzebne – stópki w śpioszkach wystarczy okryć kocykiem. W dniu powrotu ze szpitala zwykle nie przysługuje już szpitalny obiad, tymczasem zanim otrzymacie niezbędne zaświadczenia, wyniki badań, a żona podpisze się na dokumencie wypisu itp., mija zwykle kilka godzin. Twoja żona może więc zgłodnieć, dlatego zabierz ze sobą kanapkę, jakieś owoce, a także coś do picia. Menu warto ustalić z żoną, by dostała to, co lubi. Jeśli twoja żona karmi piersią, lepiej nie zabieraj słodzonych, gazowanych napojów, zdecydowanie lepsza będzie butelkowana woda mineralna.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale