Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - centrum medyczne cmp

Na odbiór dziecka ze szpitala najlepiej ubrać go tak, jak będziesz ubrany sam, dodając jedną warstwę odzieży. Jeśli będziecie opuszczać szpital przy pięknej pogodzie, najlepszym ubraniem dla noworodka będzie pajacyk i body, na główkę bawełniana czapeczka, i lekki kocyk do przykrycia. W co ubrać noworodka w ciepły, ale nie upalny dzień?  Można założyć mu dodatkowo lekki sweterek. Gdy zaś dzień będzie chłodniejszy, przyda się body z długim rękawem, śpioszki ze stópkami (jeśli nie mają stópek, zabierz dodatkowo skarpetki), sweterek. Jeśli temperatura spadnie poniżej 10°C, spakuj kombinezon z polaru i ciepłą czapeczkę. Niezależnie od pogody zabierz kocyk do okrycia maluszka. Nie pakuj rajstop, dżinsów, bluzy zakładanej przez głowę, nawet jeśli twoje dziecko ma je w swojej garderobie – choć maluszek bardzo ładnie w nich wygląda, zdecydowanie nie są to ubrania wygodne dla noworodka. Buty również nie będą mu potrzebne – stópki w śpioszkach wystarczy okryć kocykiem. W dniu powrotu ze szpitala zwykle nie przysługuje już szpitalny obiad, tymczasem zanim otrzymacie niezbędne zaświadczenia, wyniki badań, a żona podpisze się na dokumencie wypisu itp., mija zwykle kilka godzin. Twoja żona może więc zgłodnieć, dlatego zabierz ze sobą kanapkę, jakieś owoce, a także coś do picia. Menu warto ustalić z żoną, by dostała to, co lubi. Jeśli twoja żona karmi piersią, lepiej nie zabieraj słodzonych, gazowanych napojów, zdecydowanie lepsza będzie butelkowana woda mineralna.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale