Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_22181805_900x300.png

Pediatra dokładnie obejrzy dziecko: zbada jego brzuszek, posłucha małego serduszka i oceni rozwój psychoruchowy (napięcie mięśni, aktywność, żywotność). Lekarz z pewnością zapyta cię o zachowanie dziecka w domu: częstotliwość karmienia, ilość snu, wypróżnienia i ewentualne problemy. Pamiętaj, że doktor ogląda noworodka dokładnie, ale jedynie przez kilkanaście minut, gdy tymczasem ty widzisz dziecko cały dzień. Poza tym niemowlę pod wpływem obcego miejsca (intensywnego światła, nieznanych odgłosów) może zachowywać się troszkę inaczej niż w domu. Dlatego, jeśli masz nawet najmniejsze wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka, lepiej powiedz o nich pediatrze! Aby o niczym nie zapomnieć, swoje pytania zanotuj przed wizytą. Po badaniu lekarz wypisze skierowanie na wizytę u ortopedy oraz w razie potrzeby do innych specjalistów.

Gdy dziecko jest zdrowe, lekarz zakwalifikuje go do szczepienia. Wtedy wrócisz do pielęgniarki, która zaszczepi dziecko drugą dawką szczepionki przeciwko WZW B (pierwszą otrzyma jeszcze w szpitalu). Dziecko dostanie także pierwszą dawkę szczepionki przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi (w ramię) oraz Hib.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale