Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_22181805_900x300.png

Pediatra dokładnie obejrzy dziecko: zbada jego brzuszek, posłucha małego serduszka i oceni rozwój psychoruchowy (napięcie mięśni, aktywność, żywotność). Lekarz z pewnością zapyta cię o zachowanie dziecka w domu: częstotliwość karmienia, ilość snu, wypróżnienia i ewentualne problemy. Pamiętaj, że doktor ogląda noworodka dokładnie, ale jedynie przez kilkanaście minut, gdy tymczasem ty widzisz dziecko cały dzień. Poza tym niemowlę pod wpływem obcego miejsca (intensywnego światła, nieznanych odgłosów) może zachowywać się troszkę inaczej niż w domu. Dlatego, jeśli masz nawet najmniejsze wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka, lepiej powiedz o nich pediatrze! Aby o niczym nie zapomnieć, swoje pytania zanotuj przed wizytą. Po badaniu lekarz wypisze skierowanie na wizytę u ortopedy oraz w razie potrzeby do innych specjalistów.

Gdy dziecko jest zdrowe, lekarz zakwalifikuje go do szczepienia. Wtedy wrócisz do pielęgniarki, która zaszczepi dziecko drugą dawką szczepionki przeciwko WZW B (pierwszą otrzyma jeszcze w szpitalu). Dziecko dostanie także pierwszą dawkę szczepionki przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi (w ramię) oraz Hib.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale