Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

podróż z maleństwem - szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - centrum medyczne cmp

W czasie podróży może się nam przydać specjalny pojemnik na mleko w proszku z dozownikiem, aby łatwo i szybko przygotować mleko dla bobasa. Pojemnik jest niewielki i wystarczy na parę porcji mleka, zmieści się do każdej torebki mamy, będąc zawsze pod ręką.

Podróżując z niemowlakiem powyżej 4. miesiąca życia, który spożywa już pokarmy stałe, możemy zapakować dla niego ciepły obiadek do specjalnego termoizolacyjnego etui na butelki i słoiczki, które na długo zatrzyma odpowiednią temperaturę przecieru z marchewki lub soczku z jabłek dla naszego bobasa. W etui mieszczą się dwa duże słoiczki z jedzeniem i butelka plus jednorazowe śliniaczki i łyżeczki. Idealny zestaw na drogę, aby podczas postoju podać niemowlęciu ciepły posiłek. Kiedy wybieramy się w długą, kilkugodzinową podróż i wolimy podgrzać obiadek dla maluszka na miejscu, zamiast szukać restauracji przy drodze i prosić obsługę kuchni o pomoc, same możemy to zrobić w samochodzie, wykorzystując w tym celu samochodowy podgrzewacz do butelek. Po podłączeniu do zapalniczki samochodowej, podgrzewa pokarm dziecka w szybki i łatwy sposób, bez koniecznego postoju. Na rynku są dostępne podgrzewacze z dodatkową funkcją sterylizatora do butelek. Urządzenia możemy z powodzeniem używać nie tylko w samochodzie, ale także i w domu, ponieważ wyposażone jest również w klasyczną wtyczkę oraz dodatkową wtyczkę–przejściówkę do zapalniczki samochodowej. Co ważne, zmieści się w nim większość dostępnych na rynku butelek i słoiczków z gotowym jedzeniem dla niemowląt.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale