Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

podróż z maleństwem - szkoła rodzenia - piaseczno - warszawa - centrum medyczne cmp

W czasie podróży może się nam przydać specjalny pojemnik na mleko w proszku z dozownikiem, aby łatwo i szybko przygotować mleko dla bobasa. Pojemnik jest niewielki i wystarczy na parę porcji mleka, zmieści się do każdej torebki mamy, będąc zawsze pod ręką.

Podróżując z niemowlakiem powyżej 4. miesiąca życia, który spożywa już pokarmy stałe, możemy zapakować dla niego ciepły obiadek do specjalnego termoizolacyjnego etui na butelki i słoiczki, które na długo zatrzyma odpowiednią temperaturę przecieru z marchewki lub soczku z jabłek dla naszego bobasa. W etui mieszczą się dwa duże słoiczki z jedzeniem i butelka plus jednorazowe śliniaczki i łyżeczki. Idealny zestaw na drogę, aby podczas postoju podać niemowlęciu ciepły posiłek. Kiedy wybieramy się w długą, kilkugodzinową podróż i wolimy podgrzać obiadek dla maluszka na miejscu, zamiast szukać restauracji przy drodze i prosić obsługę kuchni o pomoc, same możemy to zrobić w samochodzie, wykorzystując w tym celu samochodowy podgrzewacz do butelek. Po podłączeniu do zapalniczki samochodowej, podgrzewa pokarm dziecka w szybki i łatwy sposób, bez koniecznego postoju. Na rynku są dostępne podgrzewacze z dodatkową funkcją sterylizatora do butelek. Urządzenia możemy z powodzeniem używać nie tylko w samochodzie, ale także i w domu, ponieważ wyposażone jest również w klasyczną wtyczkę oraz dodatkową wtyczkę–przejściówkę do zapalniczki samochodowej. Co ważne, zmieści się w nim większość dostępnych na rynku butelek i słoiczków z gotowym jedzeniem dla niemowląt.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale