Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11883683_900x300.png

Kiedy dziecko jest opóźnione w rozwoju psychomotorycznym, należy podjąć odpowiednie kroki. Nawet bardzo trudne przypadłości można zniwelować dzięki właściwie dobranej terapii i rehabilitacji. Funkcje poznawcze, ruch i mowa mogą się znacznie poprawić przy pomocy rehabilitacji neurologicznej. Jak wyglądają stosowane metody? Dziecko, które nie rozwija się we właściwy sposób, powinno być pod kontrolą lekarza. Warto zadbać o to, aby pediatra systematycznie badał i kontrolował jego rozwój. Podejmując się danej formy rehabilitacji, należy pilnować systematyczności ćwiczeń. Jest to niezbędne, by terapia okazała się skuteczna. Jakie ćwiczenia będą wskazane przy danej chorobie? W wyborze metod rehabilitacji i sposobów leczenia z pewnością pomoże pediatra, który uwzględni indywidualną sytuację dziecka. Warto się także zastanowić, czy rodzice mają czas i odpowiednie predyspozycje do przeprowadzania ćwiczeń samodzielnie. Jeśli nie, należy poszukać odpowiedniego fizjoterapeuty, który zapewni regularne zajęcia rehabilitacyjne.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale