Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11883683_900x300.png

Kiedy dziecko jest opóźnione w rozwoju psychomotorycznym, należy podjąć odpowiednie kroki. Nawet bardzo trudne przypadłości można zniwelować dzięki właściwie dobranej terapii i rehabilitacji. Funkcje poznawcze, ruch i mowa mogą się znacznie poprawić przy pomocy rehabilitacji neurologicznej. Jak wyglądają stosowane metody? Dziecko, które nie rozwija się we właściwy sposób, powinno być pod kontrolą lekarza. Warto zadbać o to, aby pediatra systematycznie badał i kontrolował jego rozwój. Podejmując się danej formy rehabilitacji, należy pilnować systematyczności ćwiczeń. Jest to niezbędne, by terapia okazała się skuteczna. Jakie ćwiczenia będą wskazane przy danej chorobie? W wyborze metod rehabilitacji i sposobów leczenia z pewnością pomoże pediatra, który uwzględni indywidualną sytuację dziecka. Warto się także zastanowić, czy rodzice mają czas i odpowiednie predyspozycje do przeprowadzania ćwiczeń samodzielnie. Jeśli nie, należy poszukać odpowiedniego fizjoterapeuty, który zapewni regularne zajęcia rehabilitacyjne.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale