Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

1233455.png

Przewijanie dziecka, to czynność którą wykonujemy kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie. Dlatego warto, by robić to w jak najbardziej komfortowych warunkach. Niezwykle pomocne mogą być w tym nadstawki na łóżeczko i tapicerki. Szczególnie jeżeli wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich design stanowi uzupełnienie aranżacji naszego wnętrza.

Designerskie tapicerki

Biorąc pod uwagę częstotliwość przewijania powinniśmy zrobić wszystko, by nie było ono dla nas uciążliwe, a maluchowi sprawiało wyłącznie przyjemność. Dlatego w pierwszej kolejności postarajmy się wydzielić w domu miejsce do przewijania, przy którym stanie komoda z rzeczami dla malucha oraz niezbędnymi przyborami (pieluchy, chusteczki mokre itp). Jeżeli mamy duże mieszkanie - możemy postawić na specjalną szafkę z przewijakiem. Wtedy nie będzie trzeba się schylać, co dla wygody młodej mamy ma ogromne znaczenie. Potrzebna będzie nam wtedy tylko miękka tapicerka, na której bezpośrednio położymy malucha. Idealnie w tym przypadku sprawdzi się pikowana tapicerka Ceba Baby z najnowszej kolekcji Caro, która dzięki temu, że jest stworzona z najwyższej jakości materiałów i atestowanej folii, umożliwi bezpieczne przewijanie dziecka (wymiary: 50x70 cm lub 85x72 cm). Dodatkowo modny i ponadczasowy wzór doskonale wpisze się w każde wnętrze. A to obecnie dla młodych rodziców ma ogromne znaczenie. Wielu z nich bowiem dobiera dodatki dziecięce współgrające z aranżacją całego wnętrza, nie tylko pokoju dziecięcego.

 

Nadstawi na łóżeczko z nowoczesnym wzornictwem

Natomiast  jeżeli nie mamy zbyt wiele miejsca w pokoju, to doskonałym rozwiązaniem będzie nadstawka na łóżeczko. Pozwoli ona w komfortowych warunkach przewinąć niemowlaka – nie zabierając przy tym dodatkowej powierzchni. Jednak przed jej zakupem należy zmierzyć łóżeczko, by idealnie ją dopasować (nadstawka długa przeznaczone są do łóżeczek o szerokości 80 cm. nadstawka krótka do łóżeczek o szerokości 70 cm). Wszystkie z nich mają twardy spód, a przymocowane do nich kołeczki blokują ich przesuwanie zwiększając komfort i bezpieczeństwo przewijania. Co więcej, taką nadstawkę możemy równie dobrze położyć na naszym łóżku lub podłodze i wtedy bezpiecznie przewinąć malucha. W tym przypadku możemy także wybrać nadstawki z linii Caro, które są idealnym dowodem na to, że dziecięce przedmioty użytkowe mogą mieć nowoczesne wzornictwo i stanowić element dekoracyjny pokoju.

 

Dodatkowym atutem zarówno nadstawek, jak i tapicerek Caro od Ceba Baby jest to, że są one  elementem kolekcji, dzięki czemu można skompletować wyprawkę w jednym wzorze i kolorze.

http://sklep.cebababy.eu/B2B/productRange;jsessionid=5D2128B8DB3333FC23CD7AF6A179BF96?pindex=0

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale