Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

bezplatna-bajkowa-szkola-rodzenia-cmp.png

Dziecięce łóżeczko i przeznaczone do niego akcesoria, to jedne z pierwszych zakupów dokonywanych, gdy na świat ma przyjść nasze maleństwo. Niemowlę będzie spędzało w nim dużo czasu, warto więc zadbać o to, by materiały, z którymi ma styczność delikatna skóra maluszka, były najwyższej jakości.

 

Poza śpioszkami i kaftanikiem, to właśnie z prześcieradłem skóra maluszka na całym ciele, również na twarzy, ma najczęstszy kontakt. Przed dokonaniem zakupu warto prześledzić informacje zawarte na etykiecie, szczególną uwagę zwracając na materiał, z którego zostało uszyte. Tkaniny wykonane z wysokogatunkowej bawełny, posiadające certyfikat Oeko –Tex, będą bezpieczne dla malucha i doskonale sprawdzą się w dziecięcym łóżeczku.

Mięsiste i puszyste prześcieradła frotte

Tkaniny frotowe, miękkie i puszyste, dzięki swojej delikatności chętnie wykorzystywane są w produktach dla dzieci. Frotte wykorzystywane do szycia prześcieradeł Ceba Baby ma aż 90 % wysokogatunkowej bawełny, dodatkowo 10 % poliestru. Prześcieradło frotte doskonale wchłania wilgoć, zapobiegając poceniu się maluszka nawet w ciepłe dni. Prześcieradła szyte są w Polsce, w szwalniach, które cyklicznie przechodzą drobiazgowe kontrole jakości.

Jersey – prześcieradła ze 100% bawełny

Jersey, w spolszczonej wersji dżersej, to odmiana tkaniny wyrabianej z  cienkich bawełnianych lub wełnianych włókien. Nazwa materiału pochodzi od nazwy wyspy na kanale La Manche – Jersey. Do szycia prześcieradeł dziecięcych Ceba Baby wykorzystuje wyjątkową odmianę dżerseju – interlock. Jest to materiał niezwykle miękki i przyjemny w dotyku, charakteryzujący się wysoką jakością. Dzięki stu procentowej zawartości bawełny  jest materiałem oddychającym i elastycznym, co sprawia, że znakomicie układa się na materacyku w dziecięcym łóżeczku. Nie powoduje alergii ani uczuleń.

Przede wszystkim jakość, praktyczność i estetyka

Wysoka jakość materiałów sprawia, że prześcieradełkom Ceba Baby nie straszne nawet wielokrotne pranie – nie kurczą się i nie zmieniają kolorów. Dostępne są w dwóch rozmiarach: 140 x 70 cm lub 120 x 60 cm. Pasują na materacyki o wysokości do 15 cm. Prześcieradła Ceba Baby, zarówno te z jerseyu jak i frotty, na krawędzi mają wszytą gumkę, która zapobiega zsuwaniu się prześcieradła z materacyka. Prześcieradła dostępne są aż w siedmiu kolorach: beżowym, kremowym, różowym, szarym, jasnoszarym, niebieskim i białym, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do każdej pościeli i aranżacji dziecięcego pokoju.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale