Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Pierwsze ubranko dla noworodka Medbest PRIMO.jpg

Medbest to innowacyjne i niezbędne produkty dla noworodków, dzieci oraz rodziców zaprojektowane przez zespół ludzi zawodowo związanych z opieką nad matką i dzieckiem: położnych, lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków.

Historia działania marki jest zdecydowanie niestandardowa. Firma jest przede wszystkim podmiotem leczniczym, a to dość nietypowe połączenie z projektowaniem! Pomysły na nowe produkty firma czerpie z medycznego doświadczenia całego zespołu.

Położne z Medbest zaprojektowały otulacz NIUNIU, który pozwala dziecku na fizjologiczny rozwój, nie krępuje noworodka (co jest niezmiernie ważne np. ze względu na prawidłowy rozwój stawów biodrowych), a jednocześnie uspakaja, stwarzając noworodkowi komfortowe warunki do snu.  Potrzeba kontaktu „skóra do skóry” stała się podstawą stworzenia specjalistycznych koszulek do kangurowania dla matek (ENIA) i ojców (ENIO). Metoda ta jest zresztą zalecana przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) od wielu lat.

Koszula do porodu Medbest REA.jpg

Natomiast doświadczenie położnych Medbest w codziennej pracy na bloku porodowym spowodowała, że zaprojektowały unikatową koszulę do porodu, dzięki której kobieta poczuje się bezpiecznie i komfortowo podczas badania USG, KTG, a nawet podczas znieczulenia zewnątrzoponowego. Dodatkowo koszula ułatwia kangurowanie oraz karmienie piersią.

 

Poznajcie część linii produktów zaprojektowanych przez położne!

UWAGA - NIESPODZIANKA!

20% rabatu na produkty Medbest

www.medbestshop.eu

Podczas dokonywania zakupów wystarczy wpisać w rubrykę „kod kuponu” hasło: cmp

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale