Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Pierwsze ubranko dla noworodka Medbest PRIMO.jpg

Medbest to innowacyjne i niezbędne produkty dla noworodków, dzieci oraz rodziców zaprojektowane przez zespół ludzi zawodowo związanych z opieką nad matką i dzieckiem: położnych, lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków.

Historia działania marki jest zdecydowanie niestandardowa. Firma jest przede wszystkim podmiotem leczniczym, a to dość nietypowe połączenie z projektowaniem! Pomysły na nowe produkty firma czerpie z medycznego doświadczenia całego zespołu.

Położne z Medbest zaprojektowały otulacz NIUNIU, który pozwala dziecku na fizjologiczny rozwój, nie krępuje noworodka (co jest niezmiernie ważne np. ze względu na prawidłowy rozwój stawów biodrowych), a jednocześnie uspakaja, stwarzając noworodkowi komfortowe warunki do snu.  Potrzeba kontaktu „skóra do skóry” stała się podstawą stworzenia specjalistycznych koszulek do kangurowania dla matek (ENIA) i ojców (ENIO). Metoda ta jest zresztą zalecana przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) od wielu lat.

Koszula do porodu Medbest REA.jpg

Natomiast doświadczenie położnych Medbest w codziennej pracy na bloku porodowym spowodowała, że zaprojektowały unikatową koszulę do porodu, dzięki której kobieta poczuje się bezpiecznie i komfortowo podczas badania USG, KTG, a nawet podczas znieczulenia zewnątrzoponowego. Dodatkowo koszula ułatwia kangurowanie oraz karmienie piersią.

 

Poznajcie część linii produktów zaprojektowanych przez położne!

UWAGA - NIESPODZIANKA!

20% rabatu na produkty Medbest

www.medbestshop.eu

Podczas dokonywania zakupów wystarczy wpisać w rubrykę „kod kuponu” hasło: cmp

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale