Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ostatnie tygodnie przed porodem to często okres przygotowań domu dla nowego członka rodziny-noworodka. Warto pamiętać, że termin porodu nie jest pewnym czasem kiedy dziecko przyjdzie na świat. Nie czekajmy więc z urządzaniem domu na ostatnią chwilę. Ten czas warto przeznaczyć na relaks i przygotowanie mentalne na zmiany, które was czekają. Zwłaszcza gdy rodzice oczekują pierwszego dziecka, starają się zrobić to w najlepszy możliwy sposób. Rynek produktów dla niemowląt jest tak ogromny, że często rodzice wpadają w wir zakupów i niestety kupują wiele rzeczy, których potem nie użyją. Zanim zaczniecie reorganizować dom dla maluszka, poradź się znajomych lub zapytaj o to położną na zajęciach szkoły rodzenia. Upewnij się, czy rzeczy/meble, które kupujesz są bezpieczne dla dziecka i będą użyteczne. Często rzeczy, które powinny znaleźć się  w wyprawce dla noworodka krążą wśród znajomych. Sprawdź, czy rzeczy używane, które dostajesz, są bezpieczne. Nie wszystkie rzeczy możesz użyć ponownie.


Warto dowiedzieć się od specjalisty, położnej czy lekarza, jakich kosmetyków potrzebuje wasze dziecko. Rodzice często kupują ogromną ilość kosmetyków, których później nie użyją. Pamiętajmy, że skóra dziecka wymaga specjalnej pielęgnacji i dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na kosmetyki, których będziecie używać. Kupując fotelik czy łóżeczko, sprawdź certyfikaty bezpieczeństwa i zapoznaj się z zasadami użytkowania.


Drogi Rodzicu! Pamiętaj, że dla dziecka najważniejsze są Twoje ramiona i miłość, a nie piękne meble czy drogie ubranka. Dlatego nie miej do siebie żalu, jeśli pokój dla dziecka nie wygląda jak z czasopisma, a ubranka dostaliście „w spadku” po dziecku znajomych.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale