Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

W ostatnich latach uczestnictwo w szkole rodzenia stało się bardzo modne. Ale czy o modę tutaj chodzi? Zastanówmy się, po co udajemy się do szkoły rodzenia i jakie mamy oczekiwania. Jaki jest główny cel uczestnictwa w szkole rodzenia?

Przyszli rodzice powinni razem zastanowić się czego potrzebują, jaką wiedzę pragną zdobyć oraz czego oczekują od prowadzących. Zanim wybiorą konkretną szkołę rodzenia, powinni określić szczegółowe potrzeby i zagadnienia, które chcą omówić na zajęciach. Zapytani, po co przyszliście do szkoły rodzenia, często odpowiadają: Chcemy dowiedzieć się wszystkiego na temat ciąży, porodu, opieki nad dzieckiem i karmienia piersią. Niestety ale nawet szkoła, która realizuje duży plan programowy, nie jest w stanie w 100% przygotować rodziców do macierzyństwa

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale