Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

W ostatnich latach uczestnictwo w szkole rodzenia stało się bardzo modne. Ale czy o modę tutaj chodzi? Zastanówmy się, po co udajemy się do szkoły rodzenia i jakie mamy oczekiwania. Jaki jest główny cel uczestnictwa w szkole rodzenia?

Przyszli rodzice powinni razem zastanowić się czego potrzebują, jaką wiedzę pragną zdobyć oraz czego oczekują od prowadzących. Zanim wybiorą konkretną szkołę rodzenia, powinni określić szczegółowe potrzeby i zagadnienia, które chcą omówić na zajęciach. Zapytani, po co przyszliście do szkoły rodzenia, często odpowiadają: Chcemy dowiedzieć się wszystkiego na temat ciąży, porodu, opieki nad dzieckiem i karmienia piersią. Niestety ale nawet szkoła, która realizuje duży plan programowy, nie jest w stanie w 100% przygotować rodziców do macierzyństwa

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale