Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ciąża to wyjątkowy stan dla każdej kobiety. Jedne z nich czują się świetnie i podobają się sobie bardziej niż przed ciążą, inne poza złym samopoczuciem i licznymi dolegliwościami zauważają u siebie niekorzystne zmiany w wyglądzie. 9 miesięcy burzy hormonalnej powoduje różne zmiany, nie zawsze korzystne i chciane przez kobietę.


Częste zapytania kobiet w ciąży kierowane do ginekologów i położnych dotyczą kwestii wyglądu i pielęgnacji. Włosy to jeden z częstszych tematów dotyczących urody, poruszanych w trakcie wizyt kontrolnych. Większość kobiet w ciąży może pochwalić się gęstymi i lśniącymi, zdrowymi włosami, a wszystko to dzięki hormonom i suplementom które przyjmują w ciąży. Wiadomo również jak ważne jest prawidłowe odżywianie dla dobrej kondycji włosów, a ciąża to czas kiedy większość przyszłych mam szczególnie zwraca uwagę na dietę.  


Jednak co robić kiedy znajdujemy się w grupie kobiet, którym ciąża wcale nie sprzyja kondycji włosów? Kiedy włosy są kruche, łamliwe i wypadają, możemy podejrzewać że winowajcą są estrogeny. Najpierw ustal z osobą prowadzącą ciąże, czy Twoje odżywianie oraz stosowane suplementy są odpowiednie. Następnie pamiętaj o dobraniu odpowiednich kosmetyków (szamponu i odżywek), najlepiej jak najbardziej naturalnych. Dbaj również o porządny odpoczynek, ponieważ stres i zmęczenie również odgrywa ważną rolę.

W ciąży można farbować włosy. W dzisiejszych czasach większość farb jest bezpieczna dla przyszłej mamy i jej dziecka. Przed farbowaniem poinformuj o swoim stanie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale