Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ciąża to wyjątkowy stan dla każdej kobiety. Jedne z nich czują się świetnie i podobają się sobie bardziej niż przed ciążą, inne poza złym samopoczuciem i licznymi dolegliwościami zauważają u siebie niekorzystne zmiany w wyglądzie. 9 miesięcy burzy hormonalnej powoduje różne zmiany, nie zawsze korzystne i chciane przez kobietę.


Częste zapytania kobiet w ciąży kierowane do ginekologów i położnych dotyczą kwestii wyglądu i pielęgnacji. Włosy to jeden z częstszych tematów dotyczących urody, poruszanych w trakcie wizyt kontrolnych. Większość kobiet w ciąży może pochwalić się gęstymi i lśniącymi, zdrowymi włosami, a wszystko to dzięki hormonom i suplementom które przyjmują w ciąży. Wiadomo również jak ważne jest prawidłowe odżywianie dla dobrej kondycji włosów, a ciąża to czas kiedy większość przyszłych mam szczególnie zwraca uwagę na dietę.  


Jednak co robić kiedy znajdujemy się w grupie kobiet, którym ciąża wcale nie sprzyja kondycji włosów? Kiedy włosy są kruche, łamliwe i wypadają, możemy podejrzewać że winowajcą są estrogeny. Najpierw ustal z osobą prowadzącą ciąże, czy Twoje odżywianie oraz stosowane suplementy są odpowiednie. Następnie pamiętaj o dobraniu odpowiednich kosmetyków (szamponu i odżywek), najlepiej jak najbardziej naturalnych. Dbaj również o porządny odpoczynek, ponieważ stres i zmęczenie również odgrywa ważną rolę.

W ciąży można farbować włosy. W dzisiejszych czasach większość farb jest bezpieczna dla przyszłej mamy i jej dziecka. Przed farbowaniem poinformuj o swoim stanie.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale