Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

W czasie ciąży kobiety dbają o siebie w szczególny sposób, aby zadbać jednocześnie o swoje dziecko. Dla przyszłej mamy bezpieczeństwo jej dziecka jest najważniejsze. Należy pamiętać, że w większości przypadków zachowanie bezpieczeństwa u mamy, skutkuje tym samym u rozwijającego się w jej brzuchu dziecka.


W tym celu odwiedzają lekarzy specjalistów i położne, kontrolując swój stan zdrowa. Mają również możliwość zweryfikowania wiedzy, którą bardzo często czerpią z Internetu czy od koleżanek. Niestety czasami wiedza z „niepewnego” źródła nie jest zweryfikowana ze specjalistą, a skutki takiego postępowania mogą być niebezpieczne.  
Zapinanie pasów bezpieczeństwa należy nadal do tematów dyskusyjnych. Z jednej strony przepisy prawne w Polsce nie nakazują kobietom w zaawansowanej ciąży zapinania pasów, z drugiej strony w czasie wypadku jest realne zagrożenie dla mamy i dziecka. W czasie wypadku lub gwałtownego hamowania, powstaje ogromny nacisk na brzuch, macicę i dziecko, co stwarza ogromne niebezpieczeństwo. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest  adapter do pasów bezpieczeństwa, który można już stosować od drugiego miesiąca ciąży.


Adapter pozwala na obniżenie wysokości pasa poniżej brzucha, co w sytuacji wypadku lub gwałtownego hamowania, przenosi siłę uderzenia na biodra. Powinien posiadać atest bezpieczeństwa, który otrzymuje po przeprowadzeniu testów wypadkowych, tzw. „crash-testów”. Jednocześnie daje kobiecie poczucie wygody i  komfortu w czasie podróży, zarówno w roli kierowcy jak i pasażera.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale