Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Chustonoszenie to sposób noszenia niemowląt, który polega na owinięcia dziecka w specjalną chustę, za pomocą odpowiednich wiązań.

Istnieje kilka rodzajów chusty, najczęściej polecane, zwłaszcza dla początkujących, są chusty długie wykonane z bawełny. Pozwalają ona bowiem uzyskać idealną pozycję dziecka, odciążającą jego kręgosłup i zapewniającą właściwe ułożenie stawów biodrowych.

Chustonoszenie posiada bardzo długą historię, ponieważ był obecny w wielu kulturach. Korzystanie z tego rozwiązania wpływa bardzo dobrze na budowanie odpowiednich i bliskich relacji z dzieckiem.

Link do artykułu

Jak się umówić?

- Centrum Rezerwacji Wizyt (22 737 50 50)

- W placówce CMP

- Portal Pacjenta

Porada laktacyjna to nowa usługa w Centrum Medycznym CMP!! Stworzona indywidualnie dla pacjentek karmiących, a także tych, które chcą się przygotować do okresu karmienia piersią.

Główne wskazania to problemy z niedostateczną produkcją pokarmu, bolesność piersi czy brodawek. Pacjentki przygotowujące się do karmienia mogą także otrzymać doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich akcesoriów laktacyjnych.

Podczas porady omawiane są odpowiednie techniki oraz analizowane są występujące problemy.

Link do artykułu

Jak się umówić?

- Centrum Rezerwacji Wizyt (22 737 50 50)

- W placówce CMP

- Portal Pacjenta

KTG czyli kardiotokografia to monitorowanie akcji serca płodu wraz z jednoczasowym zapisem czynności skurczowej mięśnia macicy. Badanie to monitoruje dobrostan płodu oraz umożliwia wczesne wykrycie sytuacji zagrożenia życia płodu.

Badanie KTG wykonujemy w CMP tylko dla Pacjentek, które otrzymały skierowanie od lekarza ginekologa w grupie CMP. W CMP wykonujemy badania kontrolne, gdy zbliża się termin porodu, opierając się na wytycznych:

- Dla ciąży fizjologicznej, bez obciążenia cukrzycą po 37 tygodniu ciąży

- Dla ciąży fizjologicznej, pacjentka z cukrzycą po 34 tygodniu ciąży

Link do artykułu

Jak się umówić?

- Centrum Rezerwacji Wizyt (22 737 50 50)

- W placówce CMP

- Portal Pacjent.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale