Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pielęgnacja_900x300.png

Kobiety a zwłaszcza te, które rodzą pierwsze dziecko, poczatkowo nie do końca wiedzą jak pielęgnować swoją pociechę. W telewizji reklamuje się wiele produktów przeznaczonych dla maluchów. Ale które z nich wybrać w pierwszych miesiącach życia? Jak przygotować się do opieki nad dzieckiem?

Wszystkich niezbędnych informacji udzieli położna w trakcie szkoły rodzenia lub ta w szpitalu już po porodzie. Najważniejsze aby zakupić kilka niezbędnych chociażby do myci preparatów. Należą do nich:

  • mydełko do kąpieli niemowląt
  • lub specjalny płyn do kąpieli
  • krem lub oliwka pielęgnacyjna – stosujemy jeśli zaobserwujemy suchą skórę
  • maść na odparzenia
  • gencjana i spirytus 70% do pielęgnacji pępka
  • sól fizjologiczna do przemywania oczu
  • gaziki jałowe
  • patyczki higieniczne
  • szczotka do włosów dla niemowląt
  • nożyczki do paznokci

Pamiętajmy przede wszystkim aby zakupione kosmetyki posiadały certyfikat PZH oraz pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka bądź Centrum Zdrowia Dziecka oraz żeby były przeznaczone dla niemowlaka w konkretnym wieku.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale