Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_9017914_900x300.png

Jesteś ciocią, wujkiem, babcią, dziadkiem lub twoim znajomym urodziło się dziecko? Na pewno zastanawiasz się jaki prezent kupić na pierwszą wizytę!

Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to ubranko. Warto jednak pamiętać, że zazwyczaj rodzice zaopatrują się w wystarczająca ilość ubrań przed narodzinami i może okazać się, że twojego prezentu dziecko nawet nie założy.

Warto zastanowić się nad prezentem, który posłuży dziecku nieco dłużej. Bardzo dobrym pomysłem są zabawki edukacyjne, dostępne dla dzieci w różnym wieku – nawet od pierwszych dni życia. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup maty edukacyjnej cz leżaczka-huśtawki (to już nieco droższe ale za to jakie przydatne!). Na rynku dostępnych jest także wiele akcesoriów do kąpieli. Warto również zapytać rodziców czy nie potrzebują zestawu do pielęgnacji dziecka (tego nigdy za wiele), pościeli czy kocyczka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale