Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000000654876Medium_900x300.jpg

Szkoła rodzenia, jest miejscem, gdzie przyszłe matki uczą się jak przygotować się do macierzyństwa i do samego porodu. Zajęcia z położnymi, psychologami i pedagogami pozwalają na poszerzaniu wiedzy z wychowania dziecka jak i z techniki samego porodu. Oprócz kobiet, które są w stanie błogosławionym na zajęciach mile widziani są także przyszli ojcowie, których wiedza na ten temat również pomaga w trakcie ciąży i w późniejszych etapach.
Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby po ich zakończeniu kobiety były w pełni świadome co ich czeka w trakcie rozwiązania i jakimi sposobami można uśmierzyć ból porodowy. Zajęcia z wykwalifikowanymi w tej dziedzinie położnymi są nieocenionym doświadczeniem, które pomaga w trakcie porodu, ponieważ najbardziej boimy się tego co nieznane.
Na zajęciach pojawiają się także aspekty czysto prawne, na przykład kwestia praw jakie przysługują matce i dziecku w publicznych placówkach zdrowia.
Jeśli jesteś w ciąży po raz pierwszy szkoła rodzenia jest idealnym miejscem dla Ciebie i przyszłego taty. Zapraszamy.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale