Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_9017914_900x300.png


Pierwsze tygodnie ciąży pomimo wielkiej radości jaka towarzyszy, nie tylko rodzicom, ale i całej rodzinie, mogą okazać się jednym z najtrudniejszych okresów ciąży. Wiele młodych mam zaczyna czuć, że coś zmieniło się w ich ciałach. Pojawiają się wahania nastrojów, kobiety czują się zdezorientowane i nie umieją często uzasadnić swoich napadów płaczu, czy agresji. Pierwsze tygodnie ciąży, to też częste nudności i torsje.
Również sfera psychiczna zmienia się. Młoda mama zaczyna zadawać sobie pytania, czy podoła? Czy dziecko będzie zdrowe? Czy wystarczy pieniędzy na utrzymanie?
Na szczęście niepokój i pierwsze objawy mijają bardzo szybko. Kolejne miesiące upływają już pod znakiem radosnego oczekiwania. I to właśnie w kolejnych miesiącach kobieta rozkwita i pięknieje, mimo przyrostu wagi. Dlatego młode mamy pamiętajcie, wątpliwości i początkowe przygnębienie, to stan normalny, który minie równie szybko jak się pojawiły. Życzymy wszystkim mamom uśmiechu i wiary w siebie !
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale