Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_48442465_900x300.png

Myśląc o porodzie, na pewno każda matka zastanawiała się, jakie musi nabyć umiejętności, aby poród ten przetrwać. Na pewno pojawiają się skojarzenia takie jak oddychanie, jak rozróżniać skurcze, po czym poznać, że „zaczęło się?” Na te wszystkie pytania, odpowiedzi można znaleźć w szkołach rodzenia. Instytucje takie powstały właśnie, aby wyjść naprzeciw młodym matkom, które chcą się wiele nauczyć przed tym ważnym momentem. W Polsce istnieje cała masa szkół rodzenia, jednak jak wiadomo nie wszystkie prezentują profesjonalne podejście. Dlatego przed pójściem do szkoły rodzenia zastanówmy się i popytajmy, czy pracują tam kompetentni ludzie, którzy będą nam w stanie przekazać, faktycznie przydatną wiedzę i umiejętności.
Ale szkoła rodzenia to nie tylko nauka i umiejętności, ale także, a czasem przede wszystkim, wsparcie psychiczne, dla często bardzo przestraszonych matek, które potrzebują porozmawiać o swoich wątpliwościach. A przy pierwszym porodzie, jest ich zawsze bardzo dużo. Dlatego polecamy szkoły rodzenia, jako cenna lekcja na całe życie, nie tylko dla przyszłej matki, ale i ojca.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale