Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_48442465_900x300.png

Myśląc o porodzie, na pewno każda matka zastanawiała się, jakie musi nabyć umiejętności, aby poród ten przetrwać. Na pewno pojawiają się skojarzenia takie jak oddychanie, jak rozróżniać skurcze, po czym poznać, że „zaczęło się?” Na te wszystkie pytania, odpowiedzi można znaleźć w szkołach rodzenia. Instytucje takie powstały właśnie, aby wyjść naprzeciw młodym matkom, które chcą się wiele nauczyć przed tym ważnym momentem. W Polsce istnieje cała masa szkół rodzenia, jednak jak wiadomo nie wszystkie prezentują profesjonalne podejście. Dlatego przed pójściem do szkoły rodzenia zastanówmy się i popytajmy, czy pracują tam kompetentni ludzie, którzy będą nam w stanie przekazać, faktycznie przydatną wiedzę i umiejętności.
Ale szkoła rodzenia to nie tylko nauka i umiejętności, ale także, a czasem przede wszystkim, wsparcie psychiczne, dla często bardzo przestraszonych matek, które potrzebują porozmawiać o swoich wątpliwościach. A przy pierwszym porodzie, jest ich zawsze bardzo dużo. Dlatego polecamy szkoły rodzenia, jako cenna lekcja na całe życie, nie tylko dla przyszłej matki, ale i ojca.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale