Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

rączka_dziecko_900x300.png

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym okresem, jest tzw. „stan błogosławiony”. Można wysnuć tezę, że zmienia się wtedy wszystko. Świat dla młodej mamy staje na głowie. Warto zastanowić się jednak, jak działać, aby ten przewrót, był korzystny dla matki, jak i dziecka. Przede wszystkim musimy zadbać o higienę. I na przykład, lepiej kąpać się pod prysznicem niż w wannie, temperatura nie powinna przekraczać 37 stopni. Do higieny miejsc intymnych zaleca się płyny o kwaśnym pH – odpowiednim do flory pochwy. Należy dbać o zęby, ponieważ przez nie mogą z łatwością przedostać się bakterie, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszej pociechy.
Warto pamiętać też, że odpowiedni dobór ubrań, również ułatwia życie, nam i dziecku. Ubrania ciężarnej muszą być luźne, nie uciskać naczyń krwionośnych. Jeśli chodzi o materiał najlepsza będzie bawełna.
Jak więc doskonale widać, ciąża to nie łatwe zadanie, ale radość wynikająca z narodzin nowego członka rodziny, zawsze rekompensuje konieczne wyrzeczenia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale