Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

rączka_dziecko_900x300.png

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym okresem, jest tzw. „stan błogosławiony”. Można wysnuć tezę, że zmienia się wtedy wszystko. Świat dla młodej mamy staje na głowie. Warto zastanowić się jednak, jak działać, aby ten przewrót, był korzystny dla matki, jak i dziecka. Przede wszystkim musimy zadbać o higienę. I na przykład, lepiej kąpać się pod prysznicem niż w wannie, temperatura nie powinna przekraczać 37 stopni. Do higieny miejsc intymnych zaleca się płyny o kwaśnym pH – odpowiednim do flory pochwy. Należy dbać o zęby, ponieważ przez nie mogą z łatwością przedostać się bakterie, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszej pociechy.
Warto pamiętać też, że odpowiedni dobór ubrań, również ułatwia życie, nam i dziecku. Ubrania ciężarnej muszą być luźne, nie uciskać naczyń krwionośnych. Jeśli chodzi o materiał najlepsza będzie bawełna.
Jak więc doskonale widać, ciąża to nie łatwe zadanie, ale radość wynikająca z narodzin nowego członka rodziny, zawsze rekompensuje konieczne wyrzeczenia.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale