Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_3609143_900x300.png

Wiele młodych mam zastanawia się, jak zmienić dietę, aby rozwijający się w ich łonie maluch, dostał odpowiednie składniki mineralne. Inne natomiast w ogóle nie dbają o to i jedzą to na co mają ochotę, nie zważając specjalnie, na dobro dziecka.
Zastanówmy się, co jeść a czego unikać podczas ciąży, aby jak najlepiej karmić też swoje dziecko. Zacznijmy od bardzo popularnego mitu, który mówi, że matka musi jeść za dwoje, bo przecież musi nakarmić też dziecko. Ten pogląd ma bardzo mało wspólnego z prawdą. Przejadanie się jest niezdrowe niezależnie od tego czy jesteśmy w ciąży czy też nie. Dzieci kobiet otyłych, według statystyk, rodzą się często niedożywione. Odżywiaj się zdrowo, minimalizując spożycie produktów z białej mąki, słodkości, fast-foodów.
Alkohol należy kategorycznie odstawić na te 9 miesięcy. Wbrew bzdurnym opiniom, każda, nawet najmniejsza ilość alkoholu jest szkodliwa dla dziecka !
Pamiętajmy o zdrowym jedzeniu, o nieprzejadaniu się i unikaniu jedzenia „sztucznego” i ciężkostrawnego.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale