Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_27345875_900x300.png

Poród to czynność, która oprócz tego, że jest jednym z największych cudów natury, jest też niezwykle bolesnym doświadczeniem dla matki. Dlatego należy zastanowić się jak można przygotować się do tego wielkiego wydarzenia i czego należy się spodziewać.
Jak mówią psychologowie, wiele zależy od nastawienia, i choć zapewne wielu uzna to za fraze, to jednak jest w tym wiele prawdy. Jadąc do porodu, trzeba myśleć pozytywnie, o przyjemnych rzeczach, a nie o bólu, który będzie nam towarzyszył, bo tego nie da się uniknąć. Możemy na przykład pomyśleć, że za chwile na tym świecie pojawi się nowy człowiek. To wielka chwila!
Czas przed porodem, trzeba wykorzystać na nabywanie nowych umiejętności. Na przykład oddychanie. Najlepiej zapisać się do szkoły rodzenia, gdzie specjaliści nauczą nas w jaki sposób oddychać, by jak najlepiej sobie pomóc.
Pamiętajmy, że personel medyczny, jest tam aby nam pomóc, więc mimo bólu, współpracujmy z nimi, starajmy się być miłe.
O tych wszystkich sprawach widzianych oczami ekspertów, dowiemy się w szkole rodzenia, gdzie dba się nie tylko o ciało matki ale i o ducha.
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale