Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

6_ChromaStock_11633871_900x300.pngCiąża to wspaniały okres w życiu każdej kobiety. Czas kiedy wszyscy zawracają na nas szczególną uwagę. Nie ma co ukrywać, kobieta w ciąży ma wiele przywilejów. Ale jest też druga strona medalu. Znajdują się na niej rzeczy, których młodej mamie robić nie wolno.
Zacznijmy od rzeczy najbardziej oczywistych, ale powtarzanych chyba zbyt rzadko, ponieważ wiele mam ciągle nie dało się przekonać. Podczas ciąży należy definitywnie unikać papierosów oraz alkoholu. Nawet najmniejsza ilość tych substancji może spowodować ogromne zmiany w rozwoju dziecka, a w konsekwencji może nawet prowadzić do całej gamy chorób, których przecieczcież nie chcemy.
Kolejną sprawą są sporty urazowe. Jak nietrudno się domyślić w okresie ciąży należy unikać tego typu czynności. Przez te 9 miesięcy wszelka aktywność fizyczna musi odbywać się w bezpiecznych i komfortowych dla matki warunkach.  W jedzeniu warto słuchać swojego organizmu i ulegać ciążowym zachciankom, bo są one sygnałem, czego nam właśnie potrzeba.
Ale pamiętajmy o unikaniu potraw surowych.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale