Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

6_ChromaStock_11633871_900x300.pngCiąża to wspaniały okres w życiu każdej kobiety. Czas kiedy wszyscy zawracają na nas szczególną uwagę. Nie ma co ukrywać, kobieta w ciąży ma wiele przywilejów. Ale jest też druga strona medalu. Znajdują się na niej rzeczy, których młodej mamie robić nie wolno.
Zacznijmy od rzeczy najbardziej oczywistych, ale powtarzanych chyba zbyt rzadko, ponieważ wiele mam ciągle nie dało się przekonać. Podczas ciąży należy definitywnie unikać papierosów oraz alkoholu. Nawet najmniejsza ilość tych substancji może spowodować ogromne zmiany w rozwoju dziecka, a w konsekwencji może nawet prowadzić do całej gamy chorób, których przecieczcież nie chcemy.
Kolejną sprawą są sporty urazowe. Jak nietrudno się domyślić w okresie ciąży należy unikać tego typu czynności. Przez te 9 miesięcy wszelka aktywność fizyczna musi odbywać się w bezpiecznych i komfortowych dla matki warunkach.  W jedzeniu warto słuchać swojego organizmu i ulegać ciążowym zachciankom, bo są one sygnałem, czego nam właśnie potrzeba.
Ale pamiętajmy o unikaniu potraw surowych.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale