Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png

Szkoła rodzenia jest miejscem gdzie przyszłe mamy oraz przyszli tatusiowie szykują się do przyjęcia na świat ich potomka. Program zajęć zazwyczaj jest bardzo urozmaicony. Od wykładów i ćwiczeń praktycznych z położnymi do porad lekarzy i psychologów. Na pierwszym spotkaniu zwykle następuje zapoznanie uczestników i prowadzących. Warto dbać o dobrą atmosferę w grupie. Ponadto na pierwszym spotkaniu pojawiają się ćwiczenia relaksacyjne nauka relaksu. Drugiego dnia wykłady o emocjach zmianom w życiu codziennym i zawodowym. Na wykładzie obecne są zarówno mamy jak i ojcowie.
W kolejnych wykładkach położna opowiada o dziecku, które już znajduje się w brzuszku mamy. Jak z nim rozmawiać i jak uczyć nienarodzone dziecko. Nie może zabraknąć wykładu o hormonach  jakie powodują zmiany w zachowaniu nastroju etc. No i wykłady i ćwiczenia dotyczące samego porodu. Jak widać szkoła rodzenia to bardzo przyjemne miejsce, gdzie można naprawdę solidnie przygotować się do swojej roli. Polecamy szczególnie młodym rodzicom.
 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale