Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png

Szkoła rodzenia jest miejscem gdzie przyszłe mamy oraz przyszli tatusiowie szykują się do przyjęcia na świat ich potomka. Program zajęć zazwyczaj jest bardzo urozmaicony. Od wykładów i ćwiczeń praktycznych z położnymi do porad lekarzy i psychologów. Na pierwszym spotkaniu zwykle następuje zapoznanie uczestników i prowadzących. Warto dbać o dobrą atmosferę w grupie. Ponadto na pierwszym spotkaniu pojawiają się ćwiczenia relaksacyjne nauka relaksu. Drugiego dnia wykłady o emocjach zmianom w życiu codziennym i zawodowym. Na wykładzie obecne są zarówno mamy jak i ojcowie.
W kolejnych wykładkach położna opowiada o dziecku, które już znajduje się w brzuszku mamy. Jak z nim rozmawiać i jak uczyć nienarodzone dziecko. Nie może zabraknąć wykładu o hormonach  jakie powodują zmiany w zachowaniu nastroju etc. No i wykłady i ćwiczenia dotyczące samego porodu. Jak widać szkoła rodzenia to bardzo przyjemne miejsce, gdzie można naprawdę solidnie przygotować się do swojej roli. Polecamy szczególnie młodym rodzicom.
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale