Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

Pieluszki u naszego maluszka trzeba zmieniać nieustannie. Kilkanaście razy na dobę to absolutna norma. Trzeba zwracać baczną uwagę na skórę pupki, czy nie pojawiają się czerwone plamki, które mogą oznaczać odparzenia. Zmiana pieluchy to nie wszystko najważniejsza częścią każdej zmiany jest oczyszczanie niezwykle delikatniej skóry niemowlaka. Skórę, zgłębienia i fałdki trzeba dokładnie oczyścić. Świetnie sprawdzą się specjalne chusteczki nawilżające. Nie warto jednak kupować ich „na zapas”, w dużych ilościach. Może okazać się, że skóra naszego szkraba zareaguje alergią. Podczas pielęgnacji pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego kierunku u dziewczynek (od cewki moczowej do pupy), a u chłopców o nieodciąganiu napletka. Bądźmy uważni i przy myciu zwracajmy uwagę na rejony pachwin, które są szczególnie narażone na odparzenia. Ponadto wybór pieluch również jest decydujący. Musimy wybrać taki rozmiar, aby nasz maluch czuł się maksymalnie swobodnie. W innym razie nie pozbędziemy się problemu otarć i odparzeń.
 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale