Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_45770545_900x300.png

Według ostatnich badań wyliczono, że przyszłe mamy nie powinny przebywać w miejscu pracy dłużej niż 24 godziny w tygodniu. Co prawda stres jaki często powodują wykonywane zawodu, nie wpływa dobrze na dziecko, jednak jest wiele czynników, które powodują, że praca jest zbawienna.

Weźmy na przykład czysto społeczny problem. Praca jest miejscem, gdzie nieustannie jesteśmy w kontakcie z innymi ludźmi. Budujemy relacje, rozmawiamy czujemy się lepiej. Podczas gdy zrezygnujemy z pracy i skupimy się na macierzyństwie, możemy nie wytrzymać tego psychicznie. Ciąże lepiej znoszą te kobiety, które nie zrezygnowały ze swoich codziennych obowiązków podczas ciąży. Są jednak zawody, których w ciąży nie da się wykonywać. Jak w takim wypadku podtrzymać więzi i utrzymać aktywność.

Oczywiście odpowiedzią jest sport. Ćwiczenia fizyczne, oczywiście dostosowane do zaawansowania ciąży, są doskonałym sposobem na utrzymanie zdrowego dziecka i zdrowej matki. A znajomych można odwiedzać, podobnie jak zapraszać ich do siebie. Nie może zabraknąć wykładu o hormonach  jakie powodują zmiany w zachowaniu nastroju etc.
No i wykłady i ćwiczenia dotyczące samego porodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale