Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_45770545_900x300.png

Według ostatnich badań wyliczono, że przyszłe mamy nie powinny przebywać w miejscu pracy dłużej niż 24 godziny w tygodniu. Co prawda stres jaki często powodują wykonywane zawodu, nie wpływa dobrze na dziecko, jednak jest wiele czynników, które powodują, że praca jest zbawienna.

Weźmy na przykład czysto społeczny problem. Praca jest miejscem, gdzie nieustannie jesteśmy w kontakcie z innymi ludźmi. Budujemy relacje, rozmawiamy czujemy się lepiej. Podczas gdy zrezygnujemy z pracy i skupimy się na macierzyństwie, możemy nie wytrzymać tego psychicznie. Ciąże lepiej znoszą te kobiety, które nie zrezygnowały ze swoich codziennych obowiązków podczas ciąży. Są jednak zawody, których w ciąży nie da się wykonywać. Jak w takim wypadku podtrzymać więzi i utrzymać aktywność.

Oczywiście odpowiedzią jest sport. Ćwiczenia fizyczne, oczywiście dostosowane do zaawansowania ciąży, są doskonałym sposobem na utrzymanie zdrowego dziecka i zdrowej matki. A znajomych można odwiedzać, podobnie jak zapraszać ich do siebie. Nie może zabraknąć wykładu o hormonach  jakie powodują zmiany w zachowaniu nastroju etc.
No i wykłady i ćwiczenia dotyczące samego porodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale