Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_18433697_900x300.png


Wielu młodych rodziców zastanawia się czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne i czy przynosi jakieś korzyści. Wielu ekspertów podkreśla, że przytulanie i obecność podczas snu jest naturalnym odruchem rodzicielskim. Jest też podejście praktyczne, kiedy to matka nie musi wstawać w nocy do malucha.

Wspólny sen daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, szczególnie jeśli maluch często budzi się w nocy. Według badań bliski kontakt z mamą pozwala regulować oddychanie i temperaturę zaś częstsze wybudzanie daje lepszą kontrolę nad snem malucha.

Jednak jak zawsze jest druga strona medalu. Wspólny sen może być bardziej męczący dla obojga rodziców, którzy wybudzają się znacznie częściej z powodu płaczu, wiercenia czy niemowlęcego postękiwania. Ponadto istnieje ryzyko, że maluszek zostanie przygnieciony przez któregoś z rodziców. Jak więc widać, istnieją argumenty za, jak i te przeciw spólnym nocom, jednak musimy pamiętać, że to rodzice wiedzą czego trzeba najbardziej ich dziecku, więc czasem warto zdać się na instynkt.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale