Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_18433697_900x300.png


Wielu młodych rodziców zastanawia się czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne i czy przynosi jakieś korzyści. Wielu ekspertów podkreśla, że przytulanie i obecność podczas snu jest naturalnym odruchem rodzicielskim. Jest też podejście praktyczne, kiedy to matka nie musi wstawać w nocy do malucha.

Wspólny sen daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, szczególnie jeśli maluch często budzi się w nocy. Według badań bliski kontakt z mamą pozwala regulować oddychanie i temperaturę zaś częstsze wybudzanie daje lepszą kontrolę nad snem malucha.

Jednak jak zawsze jest druga strona medalu. Wspólny sen może być bardziej męczący dla obojga rodziców, którzy wybudzają się znacznie częściej z powodu płaczu, wiercenia czy niemowlęcego postękiwania. Ponadto istnieje ryzyko, że maluszek zostanie przygnieciony przez któregoś z rodziców. Jak więc widać, istnieją argumenty za, jak i te przeciw spólnym nocom, jednak musimy pamiętać, że to rodzice wiedzą czego trzeba najbardziej ich dziecku, więc czasem warto zdać się na instynkt.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale