Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000000654876Medium_900x300.jpg

Wszyscy wiemy jak ważną rolę w wychowaniu dziecka odgrywa bliskość fizyczna rodziców. Noszenie swojego dziecka to naturalna potrzeba zarówno rodziców jak i dziecka. Specjaliści stawiają tezę, że chusta świetnie sprawdza się jako narzędzie do noszenia naszej pociechy. Stosowanie chusty pozwala na budowanie niezwykłej więzi opartej na bliskości fizycznej.

Oprócz wymiarów uczuciowych, chusta świetnie sprawdza się z pragmatycznego punktu widzenia. Stosowanie chusty daje komfort i bezpieczeństwo malucha oraz rodzicom. Niemowlę w chuście, ułożone jest w takiej pozycji, które pomaga rozwijać kręgosłup oraz biodra naszej pociechy. Pionowa pozycja ułatwia oddychanie w trakcie np. kataru, a podczas kolki takie ułożenie pomaga dziecku pozbyć się gazów. Jak więc widać, jest wiele argumentów za tym, aby do chusty się przekonać. Wbrew niektórym opiniom, taki sposób noszenia dziecka jest zupełnie bezpieczny, a korzyści jakie daje są naprawdę spore.

Serdecznie polecamy zarówno młodym mamom, jak i tym które mimo sporego doświadczenia, z chusty jeszcze nie korzystały.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale