Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000000654876Medium_900x300.jpg

Wszyscy wiemy jak ważną rolę w wychowaniu dziecka odgrywa bliskość fizyczna rodziców. Noszenie swojego dziecka to naturalna potrzeba zarówno rodziców jak i dziecka. Specjaliści stawiają tezę, że chusta świetnie sprawdza się jako narzędzie do noszenia naszej pociechy. Stosowanie chusty pozwala na budowanie niezwykłej więzi opartej na bliskości fizycznej.

Oprócz wymiarów uczuciowych, chusta świetnie sprawdza się z pragmatycznego punktu widzenia. Stosowanie chusty daje komfort i bezpieczeństwo malucha oraz rodzicom. Niemowlę w chuście, ułożone jest w takiej pozycji, które pomaga rozwijać kręgosłup oraz biodra naszej pociechy. Pionowa pozycja ułatwia oddychanie w trakcie np. kataru, a podczas kolki takie ułożenie pomaga dziecku pozbyć się gazów. Jak więc widać, jest wiele argumentów za tym, aby do chusty się przekonać. Wbrew niektórym opiniom, taki sposób noszenia dziecka jest zupełnie bezpieczny, a korzyści jakie daje są naprawdę spore.

Serdecznie polecamy zarówno młodym mamom, jak i tym które mimo sporego doświadczenia, z chusty jeszcze nie korzystały.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale